Kronika Policyjna Przasnysz – 15.01.2015

14.01.2015r.

Godz.06:53-  w Przasnyszu na ul. Przemysłowej mieszkaniec Przasnysza kierujący oplem vectrą potracił 15 letniego rowerzystę. Poszkodowanego rowerzystę karetka pogotowia z obrażeniami ciała zabrała do szpitala.

Godz.11:15- pracownica sklepu „Biedronka” w Przasnyszu przy ul. Sosnowej powiadomiła , że mieszkaniec Przasnysza dokonał  kradzieży wódki Krajowa o wartości 16,50 zł.

Godz.13:30- mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznani sprawcy poprzez wyłamanie zamka drzwi wejściowych dokonali kradzieży z włamaniem do jego mieszkania przy ul. Sportowej. Złodzieje ukradli z mieszkania biżuterię, pieniądze i sprzęt elektroniczny. Łączna wartość strat wynosi około 12 000 zł.

Godz.18:08- mieszkaniec Chorzel powiadomił, że nieznani sprawcy z należącego do niego lasu w miejscowości Oględa gm. Przasnysz dokonali wycięcia i kradzieży 110 drzew brzozy wartości 4800 zł.

 

 

 13.01.2014r.

Godz. 15:27-w sklepie przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu  mieszkaniec Ciechanowa ukradł 5 batonów o wartości 55 zł. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

12.01.2015r.

Godz. 02:50- w Chojnowie kierujący ciągnikiem siodłowym m-ki Volvo wraz z naczepą m-ki Welton mieszkaniec Grudziądza z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Kierujący w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 06:35- w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego.  Kierujący samochodem m-ki DAF z naczepą prawdopodobnie zasnął za kierownicą  i wjechał w znaki drogowe, które uszkodził. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 06:45- w miejscowości Ulatowo Pogorzel spalił się budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej kryty blachą. W budynku ujawniono zwłoki samotnie mieszkającego 74 letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Godz. 07:45- w sklepie „Biedronka” w Chorzelach przy ul. Kasztanowej mieszkaniec Chorzel ukradł art. spożywcze. Mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 10:35- w Mącicach gm. Chorzele nieznany sprawca z autokaru zaparkowanego na posesji ukradł 65 litrów oleju napędowego. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 300 zł.

Godz. 17:15- w miejscowości Zdziwój Stary gm. Chorzele spalił się dach budynku gospodarczego pokryty  eternitem, a także spaleniu uległy drzwi drewniane oraz część przednia samochodu Opel Vectra. Wartość strat zgłaszający oszacował na kwotę 2000 zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Godz. 21:30- na trasie Jednorożec- Ulatowo- Pogorzel  doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem m-ki VW Sharan 39 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego w ostatniej chwili dostrzegła leżącego  na środku jezdni 37 letniego  mężczyznę mieszkańca gm. Jednorożec. Kobieta pomimo natychmiastowego hamowania najechała na mężczyznę, który prawdopodobnie w wyniku zdarzenia poniósł śmierć. Mężczyzna nie posiadał elementów odblaskowych. Kierująca była trzeźwa.

 

KPP Przasnysz


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments