Kronika Policyjna Przasnysz – 13.10.2014

 12.10.2014r.

Godz.03:52-mieszkaniec Przasnysza zgłosił kradzież roweru o wartości 350 zł pozostawionego przed klatką schodową bloku na ulicy Bukowa w Przasnyszu do której doszło 11.10.br w godzinach 23:00- 24:00.

Godz.14:11- dyspozytorka CPR powiadomiła, że w Rembielinie gm. Chorzele nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierujący samochodem opel corsa nie zachowując  należytej ostrożności zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu, miał 2.6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto  ustalono, że miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Godz.16:50- ochrona sklepu Biedronka w Przasnyszu na ul. Sosnowa powiadomiła, że nieznany klient sklepu dokonał kradzieży spodni sportowych o wartości 32 zł. i oddalił się ze sklepu.

11.10.2014r.

Godz.09:15-w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej kierujący autobusem marki Renault jadąc w kierunku Szczytna potrącił jadącego rowerem mieszkańca Chorzel, który wtargnął na przejście dla pieszych. Rowerzysta odmówił przewiezienia karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu i został dowieziony do miejsca zamieszkania. Na rowerzystę nałożono mandat karny w wysokości 200 zł.

Godz.12:03– w Rembielinie gm. Chorzele obywatel Niemiec kierując vw golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył poprzedzającego go opla vectra którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny gotówkowy w wysokości 200 zł.

Godz.20:25- kierownik sklepu Biedronka w Chorzelach przy ul. Kasztanowej poinformował, że nieznany mężczyzna dokonał kradzieży puszki  piwa Keniger o wartości 1,49 zł, a następnie oddalił się ze sklepu.

10.10.2014r.

Godz.09:27- mieszkaniec Ożumiecha gm. Krzynowłoga Mała poinformował, że podczas wykopywania ziemniaków znalazł na polu 2 niewybuchy z okresu II wojny światowej. Następnie mieszkaniec Rudna Kosiły gm. Krzynowłoga Mała powiadomił , że  podczas wykonywania prac polowych ujawnił pocisk moździerzowy z II wojny światowej. Powiadomiony patrol rozminowania z Jednostki Wojskowej w Inowrocławiu zabrał niewybuchy.

Godz. 12:21- nieznani sprawcy z terenu nieczynnej linii kolejowej w Parciakach gm. Jednorożec  dokonali kradzieży 18 sztuk łubków S 49 oraz 36 sztuk kompletnych śrub łubkowych o łącznej wartości 1005 zł. na szkodę Polskich Kolei Państwowych  Sekcja Eksploatacji w Małkini.

Godz. 16:41- Kierownik stacji Paliw Wasbruk w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska zgłosił kradzież paliwa przez kierowcę forda mondeo, który zatankował pojazd za 50 zł, a następnie odjechał nie płacąc za paliwo.

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments