Kronika Policyjna Przasnysz 13.07.2015

 12.07.2015r.

Godz.16:46- w Przasnyszu na ul. Słowackiego mieszkanka powiatu sochaczewskiego kierująca bmw x5 zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z hyundaiem kierowanym przez mieszkańca powiatu przasnyskiego. Kierujący hyundaiem  z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

11.07.2015r.

godz.10:30- w Łaniętach gm. Krzynowłoga Mała  kierujący vw passatem mieszkaniec powiatu przasnyskiego podjął manewr skrętu w lewo., w tym samym czasie jadący za nim fordem  mondeo kierujący  podjął manewr wyprzedzania i chcąc uniknąć zderzenia pojazdów gwałtownie skręcił , a następnie   wjechał na pole uderzając w słup energetyczny. Na skutek uderzenia słup się złamał, a napięcie linii energetycznej spowodowało złamanie drugiego słupa i pochylenie trzeciego. Opadające liny uderzyły w przejeżdżającego mercedesa kierowanego przez mieszkańca powiatu przasnyskiego, następnie na przewody najechał kolejny mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący vw passatem. Pasażerka pierwszego pojazdu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 11:18-  mieszkanka powiatu przasnyskiego zawiadomiła o oszustwie. Za pośrednictwem portalu internetowego KAMIZEK zakupiła telefon komórkowy marki LG  o wartości 1020 zł. Do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego telefonu.

Godz. 16:29-pracownik ochrony sklepu BIEDRONKA w Chorzelach ujawnił kradzież sklepową. Sprawcę kradzieży kiełbasy i salcesonu o łącznej wartości 18 zł. ukarano mandatem karnym.

Godz. 20:52-mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że podczas imprezy plenerowej w Jednorożcu nieznany sprawca dokonał kradzieży należącego do niego dzwonu okrętowego wykonanego z brązu z napisem „Brema 1911” o wartości 300 zł. Ustalono, że kradzieży dzwonu dokonał mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Policjanci odzyskali skradziony dzwon, sprawca został ukarany mandatem karnym.

10.07.2015r.

Godz.10:19- mieszkaniec Przasnysza został oszukany  podczas dokonywania zakupów na portalu Allegro. Pomimo dokonanego przelewu bankowego na wskazane przez sprzedających  konta nie otrzymał zakupionych towarów ( gry FIFA 2015 i  dwóch czujek zmierzchowych), w wyniku czego został narażony na straty o łącznej wartości ok. 162,80 zł.

Godz. 13:41- mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że nieznany sprawca w miejscowości Ulatowo Gać gm. Krzynowłoga Mała  w rejonie przystanku autobusowego przywłaszczył jego telefon komórkowy LG L65 wartości ok. 500zł.

 

09.07.2015r.

Godz. 05:15–  w nocy z 07/08 lipca w Krukowie, gm. Chorzele z niezamkniętego budynku gospodarczego    nieznani sprawcy ukradli rower typu damka, wiertarkę i młot udarowy. Straty oszacowano na kwotę 700 zł.

Godz.17:37-w Osówcu Szlacheckim gm. Przasnysz ujawniono na posesji granat przeciwpiechotny F1 pochodzący z czasów II wojny światowej. Patrol saperski  z JW. z Nowego Dworu Maz. odebrał ujawniony niewybuch.

 

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz

 


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments