Kronika Policyjna Przasnysz – 13.06.2016

12.06.2016r.

Godz. 10:55- w miejscowości Zdziwój Nowy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował motorowerem mając 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 

11.06.2016r.

Godz. 09:45- w Przasnyszu na skrzyżowaniu  ulic  Żwirki i Wigury z ulicą Baranowską doszło do kolizji drogowej. Kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym

Godz. 11:05- nieznany sprawca uszkodził ekran dotykowy Multikiosku  (elektronicznego urządzenia informacyjnego) zamontowanego na ścianie budynku starostwa. Wartość strat oszacowano na kwotę 7000 zł.

Godz. 16:20- Właściciel stacji benzynowej przy ul. Słowackiego w Przasnyszu powiadomił, że kierująca bmw zatankowała olej napędowy za kwotę 344 zł i nie płacąc odjechała w kierunku Mchowa. Ustalono, że pojazdem kierowała mieszkanka Przasnysza nie posiadając uprawnień do kierowania.

Godz. 18:30- na drodze Helenowo Gadomiec- Bogate mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując audi na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w kapliczkę. Kierującego z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala.  Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

 

10.06.2016r.

Godz. 12:00- w miejscowości Turowo gm. Czernice Borowe doszło do kolizji drogowej. Kierujący polonezem mieszkaniec powiatu ciechanowskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył toyoty, którym kierowała mieszkanka Ostrołęki. Kierowcę poloneza ukarano mandatem karnym.

Godz. 12:45- mieszkaniec gm. Krzynowłoga Mała powiadomił, że  w miejscowości Ulatowo Adamy  nieznany sprawca z niezabezpieczonego garażu ukradł samochód osobowy m-ki Opel Astra. Wartość samochodu zgłaszający oszacował na kwotę 700 zł.

 

 

 

KPP Przasnysz.


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...