Kronika Policyjna Przasnysz – 13.01.2015

12.01.2015r.

Godz. 02:50- w Chojnowie kierujący ciągnikiem siodłowym m-ki Volvo wraz z naczepą m-ki Welton mieszkaniec Grudziądza z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Kierujący w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 06:35- w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego.  Kierujący samochodem m-ki DAF z naczepą prawdopodobnie zasnął za kierownicą  i wjechał w znaki drogowe, które uszkodził. Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 06:45- w miejscowości Ulatowo Pogorzel spalił się budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej kryty blachą. W budynku ujawniono zwłoki samotnie mieszkającego 74 letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Godz. 07:45- w sklepie „Biedronka” w Chorzelach przy ul. Kasztanowej mieszkaniec Chorzel ukradł art. spożywcze. Mężczyznę ukarano mandatem w kwocie 200 zł.

Godz. 10:35- w Mącicach gm. Chorzele nieznany sprawca z autokaru zaparkowanego na posesji ukradł 65 litrów oleju napędowego. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 300 zł.

Godz. 17:15- w miejscowości Zdziwój Stary gm. Chorzele spalił się dach budynku gospodarczego pokryty  eternitem, a także spaleniu uległy drzwi drewniane oraz część przednia samochodu Opel Vectra. Wartość strat zgłaszający oszacował na kwotę 2000 zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Godz. 21:30- na trasie Jednorożec- Ulatowo- Pogorzel  doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem m-ki VW Sharan 39 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego w ostatniej chwili dostrzegła leżącego  na środku jezdni 37 letniego  mężczyznę mieszkańca gm. Jednorożec. Kobieta pomimo natychmiastowego hamowania najechała na mężczyznę, który prawdopodobnie w wyniku zdarzenia poniósł śmierć. Mężczyzna nie posiadał elementów odblaskowych. Kierująca była trzeźwa.

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments