Kronika Policyjna Przasnysz – 12.11.2013

11.11.2013r.

Godz.09:34- w Przasnyszu na ul. Makowskiej kierujący bmw mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie dostosował prędkości do warunków jazdy, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącą przed nim skodę Felicję kierowana przez mieszkańca Przasnysza, następnie zjechał na pobocze drogi i uderzył w znak drogowy oraz ogrodzenie posesji powodując uszkodzenia tych obiektów.

Godz.19:00-w Krasnem na ul. Spółdzielczej zatrzymano nietrzeźwą motorowerzystkę mieszkankę powiatu przasnyskiego, miała 2.26 promila alkoholu w organizmie.

Godz.19:28- mieszkaniec Szczytna kierujący oplem vectrą poinformował, że w Plewniku gm. Krzynowłoga Mała na pas ruchu którym się poruszał zjechała kierująca toyotą corolla mieszkanka Przasnysza, w wyniku czego doszło do uszkodzenia lusterek bocznych. Na miejscu ustalono, że kierująca toyotą jest nietrzeźwa, miała 2.62 promila alkoholu w organizmie.

 

10.11.2013r.

Brak zdarzeń

 

09.11.2013r.

Godz.02:00- w Lesznie gm. Przasnysz nieznany kierujący samochodem osobowym koloru zielonego ( brak innych  danych) nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w przydrożny słup energetyczny, a następnie się oddalił z  miejsca kolizji powodując uszkodzenie trakcji energetycznej. Wartość uszkodzonego słupa wynosi ok.4000 zł.

Godz.12:25-w Chorzelach na ul. Plac Kościuszki zatrzymano nietrzeźwą  kierującą passatem mieszkankę gm. Chorzele, miała 0.62 promila alkoholu w organizmie.

Godz.13:26- dyspozytorka pogotowia ratunkowego  powiadomiła, że w Zarębach gm. Chorzele doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu ustalono, że kierująca fiatem Seicento   mieszkanka gm. Chorzele wykonując manewr zawracania nie upewniła się i  nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu za nią mazdą mieszkańcowi  powiatu przasnyskiego. Kierująca Seicento oddaliła się z miejsca kolizji.

Godz.16:55- dyspozytorka pogotowia zgłosiła, że w miejscowości Góry Szlaskie gm. Jednorożec doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący motorowerem Sumiko mieszkaniec gm. Przasnysz nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad motorowerem i przewrócił się podczas jazdy. Ustalono że motorowerzysta  miał 1.94 promila alkoholu w organizmie.

Godz.23:05- w Żelaznej Rządowej zatrzymano nieletniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który w stanie nietrzeźwości kierował motorowerem marki Toro, miał 0.90 promila alkoholu w organizmie.

 

08.11.2013r.

Godz. 00:10- w Przasnyszu na ul. Makowskiej  mieszkaniec gm. Rypin kierował rowerem mając 1,88 promila alkoholu w organizmie.

Godz.08:15- w Przasnyszu w sklepie Polo Market przy ul. Leszno zatrzymano mieszkankę Przasnysza, która dokonała kradzieży sklepowej artykułów spożywczych o łącznej wartości 42,33 zł.  Artykuły zwrócono do sklepu, a sprawcę kradzieży ukarano mandatem.

Godz.13:30 – mieszkaniec Chorzel zgłosił, że w godz.12:50-13:10 w Chorzelach w sklepie wielobranżowym ART. DECOR  przy ul. Plac Kościuszki dwoje nieznanych sprawców z saszetki znajdującej się pod  blatem stolika dokonało zaboru pieniędzy w kwocie 300 zł. na szkodę mieszkańca Chorzel.

godz.21:35- w Przasnyszu na ul. Mazowieckiej zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę mieszkańca Przasnysza , miał 1.4 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments