Kronika Policyjna Przasnysz – 12.08.2013

11.08.2013r.

Godz. 15:55- w Bogatem gm. Przasnysz kierujący toyotą mieszkaniec powiatu przasnyskiego, podczas skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem Kawasaki mieszkańcowi powiatu pruszkowskiego w wyniku czego doszło  do zderzenia pojazdów.  Kierującego  motocyklem wraz z pasażerką  z obrażeniami ciała, karetką pogotowia   przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

<<ZDJĘCIA>>

Godz. 17:50- na terenie gm. Krasne zatrzymano mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego motorowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

10.08.2013r.

Godz. 16:20- w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu mężczyzna ukradł butelkę wódki o pojemności 0,2 litra. Sprawcę ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

Godz. 19:35– Dyspozytorka  pogotowia powiadomiła, że w Turowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący motorowerem mieszkaniec Opinogóry nie dostosował się do znaku STOP i  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem Honda w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Godz. 22:40- Dyżurny przasnyskiej komendy został powiadomiony, że na polu  we wsi Łoje gm. Krzynowłoga Mała zaistniał pożar  sterty słomy. Straty oszacowano na kwotę 2000zł.

09.08.2013r.

Godz. 16:00- w Zarębach gm. Chorzele zatrzymano nietrzeźwego mężczyznę kierującego rowerem. Badanie wykazało, że miał powyżej 1 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:00- w mieszkaniu przy ul. Lipowej w Przasnyszu, podczas spożywania alkoholu 73 letnia bezdomna  ugodziła nożem w ucho 38 letnią mieszkankę Przasnysza. Bezdomną kobietę w stanie upojenia alkoholowego  zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Mieszkance Przasnysza udzielono pomocy medycznej.

Godz. 20:25- na parkingu przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu doszło do kolizji drogowej.  Kierująca fordem mieszkanka Przasnysza podczas manewru cofania uderzyła w samochód m-ki  Peugeot Partner należący do mieszkańca powiatu przasnyskiego. Badanie wykazało, że kierująca fordem  miała 2.7 promila alkoholu w organizmie.

 

 

 

 KPP Przasnysz


guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
7 lat temu

Dobrze,że była szybka reakcja ochrony z Ranczo Łoje i udało uniknąć się tragedii.Brawo za czujność.