Kronika Policyjna Przasnysz – 11.03.2016

10.03.2016r.

Godz. 16:55- w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury kierująca  samochodem m-ki Ople Corsa 33 letnia mieszkanka Przasnysza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Oplem Astra w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

Godz.17:30- w miejscowości Kobylaki Korysze gm. Jednorożec doszło do zdarzenia drogowego.. Kierująca samochodem m-ki VW Vento 20 letnia mieszkanka Przasnysza nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i dachowała. Kierująca przewoziła pasażerkę 20 letnią mieszkankę Przasnysza. W wyniku zdarzenia kobiety doznały obrażeń ciała skutkujących  rozstrojem zdrowia poniżej dni 7.

Godz. 19:00- w Chorzelach na ul. Zarębskiej mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował oplem mając 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 19:45- w Sierakowie gm. Przasnysz kierująca citroenem podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobietę ukarano mandatem w wysokości      100 zł.

09.03.2016r.

Godz. 08:50- nieznany sprawca z niezabezpieczonego samochodu VW Passat  zaparkowanego przy ul. Kaczej w Przasnyszu ukradł dowód rejestracyjny i polisę OC. Ok. godziny 14:40 na ul. Osiedlowej w Przasnyszu nieznany sprawca włamał się do Forda Fiesty i ukradł książkę serwisową oraz dwie faktury. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali 17 letniego mieszkańca Przasnysza, który przyznał się do w/w  przestępstw.

Godz. 16:05–  w Przasnyszu na ul. Makowskiej mieszkanka powiatu przasnyskiego kierując pojazdem  m-ki  VW Passat nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył    samochodu Peugeot Partner, którym kierował mieszkaniec Warszawy. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

Godz. 21:00- 37 letnia mieszkanka Przasnysza z wynajmowanego mieszkania ukradła pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową, segment kuchenny oraz inne przedmioty. Wartość strat oszacowano na kwotę  10400 zł.

08.03.2016r.

Godz. 02:50- mieszkaniec Przasnysza zgłosił  uszkodzenie samochodu m-ki Audi zaparkowanego na posesji  przy ul. Różanej w Przasnyszu. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali  do wyjaśnienia dwie 19 letnie  przasnyszanki. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 1500 zł.

Godz. 08:30- mieszkaniec Jednorożca poinformował, że w  lesie znalazł granat moździerzowy i pocisk artyleryjski. Niewybuch został zabezpieczony i przekazany saperom z JW. Inowrocław.

Godz. 10:05- w Przasnyszu na ul. Mazowieckiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem m-ki Renault Scenic wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu BMW w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, winnego spowodowania kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Godz. 13:05- w Przasnyszu na ul. Orlika kierująca audi 18 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego nie zachowała środków ostrożności podczas manewru cofania i uderzyła w pojazd  m-ki VT Touran. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 07.03.2016r.

Godz. 08:20- w Żbikach, gm. Krasne doszło do zdarzenia drogowego. 29 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując ciągnikiem siodłowym DAF z naczepą nie zachował należytych środków ostrożności i  na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a następnie do rowu wywracając pojazd.  Samochodem przewoził 185 sztuk tuczników. Na miejscu zdarzenia pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej przeprowadzili ubój 52 sztuk rannych  zwierząt. Kierujący był trzeźwy, za spowodowanie kolizji  został ukarany mandatem  karnym w wysokości 50 zł.

Godz. 08:50- Dyżurny przasnyskiej komendy został poinformowany, że w Czernicach Borowych zaistniał pożar budynku mieszkalnego. Ustalono, że w momencie wybuchu  pożaru w domu przebywała 40 letnia kobieta wraz z  dzieckiem. Kobieta z dzieckiem  przed przyjazdem policjantów opuściła budynek.

Godz. 14:50- w sklepie przy ul. Makowskiej w Przasnyszu mieszkaniec powiatu makowskiego ukradł ładowarkę samochodową. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 100 zł.

Godz. 17:25- na posesji w miejscowości Helenowo Nowe, gm. Przasnysz podczas wykonywanych prac ujawniono50 sztuk amunicji strzeleckiej oraz granat ręczny. Znalezisko przekazano saperom z Jednostki Wojskowej w Inowrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments