Kronika Policyjna Przasnysz – 10.01.2014

09.01.2013r.

Godz. 09:35- w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący Audi mieszkaniec powiatu makowskiego podczas manewru cofania uderzył w jadący  samochód m-ki Seat Toledo, którym kierował mieszkaniec Przasnysza. Kierujący Audi został ukarany mandatem karnym.

Godz. 11:00- 57 letnia  mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że   przebywając w swoim  mieszkaniu  zauważyła kobietę narodowości romskiej w wieku około 50 lat, która weszła do mieszkania przez niezamknięte drzwi. Gdy kobieta zorientowała się, że została zauważona zaproponowała zgłaszającej kupno bluzki. Jednak zgłaszająca kazała jej natychmiast opuścić mieszkanie. Po pewnym czasie zgłaszająca stwierdziła brak portfela wraz z  pieniędzmi w kwocie 400 zł.

Godz. 19:00- nieznany sprawca ukradł dwa koła od samochodu m-ki Audi zaparkowanego przy ul. Spokojnej w Przasnyszu. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 2950 zł.

08.01.2014r.

Godz. 01:45- Pracownik stacji paliw w Przasnyszu przy ul. Słowackiego powiadomił, że nieznany sprawca poruszający się samochodem osobowym koloru bordowego m-ki Renault Megane zatankował paliwo za kwotę 82 zł i odjechał nie płacąc za paliwo. W wyniku podjętych czynności  na skrzyżowaniu ulicy . Piłsudskiego z ulicą Słowackiego policjanci zatrzymali w/w samochód, którym kierował 24 letni mieszkaniec gm. Przasnysz i przewoził pasażera 22 letniego mieszkańca gm. Przasnysz. Kierujący przyznał się , że zatankował paliwo z w/w stacji ale z uwagi na brak pieniędzy zapłacić chciał  w późniejszym terminie.

Godz. 13:30- mieszkaniec powiatu przasnyskiego ukradł 18 sztuk pasów profilowanych długości 4,14 m które zamontowane były  na barierkach energochłonnych  przy ul. Szosa Ciechanowska. Straty oszacowano na kwotę 2214 zł na szkodę MZDW w Warszawie Rejon Dróg w Ciechanowie.

Godz. 14:35- na trasie Przasnysz- Karwacz doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący fordem wyjeżdżając z parkingu na wysokości  cmentarza nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą mieszkańcowi Przasnysza i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierującego toyotą karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu gdzie pozostał na obserwacji. Kierującego fordem ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

Godz. 17:05- w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego na przejściu dla pieszych kierujący mitsubishi mieszkaniec powiatu Piotrowskiego potrącił mieszkankę gm. Krzynowłoga Mała, którą karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Kierowcę ukarano mandatem w kwocie 400 zł.

Godz. 18:35- w Czernicach Borowych mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował Audi 80 mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

 

07.01.2014r.

Godz. 13:30- w Lipie nietrzeźwy mężczyzna kierował fiatem Seicento. Badanie wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 12:00- w Niesiobędach gm. Krasne, nieznany sprawca ukradł 2 koła od wału rolniczego. Wartość strat oszacowano na kwotę 1600 zł.

Godz. 16:40- na drodze wojewódzkiej w Karwaczu, gm. Przasnysz kierujący fordem mondeo 30 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas mijania stojącego na przeciwległym pasie ruchu ciągnika siodłowego Volvo  wraz z naczepą,  najechał na47 letniego mieszkańca powiatu makowskiego, który prawdopodobnie naprawiał burtę naczepy.  W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Godz. 22:35- nieznani sprawcy z samochodu Skoda Octavia ukradli portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 60 zł, dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz kartę bankomatową.

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments