KONTRA Przasnysz kontynuuje zwycięską passę w Mławskiej Lidze Koszykówki.

W środę, 4 marca, rozegrano zaległą VII kolejkę rozgrywek Mławskiej Ligi Koszykówki, w której przasnyska Kontra zmierzyła się z drużyną Basket Mława.

Pierwsze dwie kwarty zdecydowanie należały do zawodników z Mławy, którzy swoją przewagę budowali głównie celnymi rzutami trzypunktowymi. W połowie spotkania Mława wygrywała 35:21.

Od początku trzeciej kwarty nasi zawodnicy zmienili system gry w obronie, który zaczął przynosić zamierzony efekt i dzięki szybkiej grze z kontry, zaczęli odrabiać straty.

W kolejnym już meczu, czwarta kwarta w wykonaniu naszych koszykarzy to koncertowa gra w obronie, a za tym idą łatwe punkty po kontrach.

W ostatniej kwarcie przasnyszanie pozwolili  przeciwnikom zdobyć tylko 5 punktów, sami rzucając aż 23 i tym samym zwyciężając 57:48.