Konkurs fotograficzny „W mojej Gminie jest pięknie”

Ta informacja jest dla wszystkich młodych mieszkańców gminy Przasnysz, którzy zajmują się fotografowaniem: właśnie ruszył konkurs fotograficzny przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów ze wszystkich szkół z terenu gminy. Tematyka konkursowa dotyczy naszej małej ojczyzny, a do wygrania są cenne nagrody.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół im. Marszałka J. Piłsudskiego w Bogatem. Do zabawy zaproszeni są wszyscy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Przasnysz. Tematyka prac jest dowolna, pod warunkiem jednak, że wykonane zdjęcia będą wiązać się z samą gminą – jej przyrodą, kulturą, historią itp. Oczywiście fotografia musi też nawiązywać do tytułu całego konkursu – „W moje Gminie jest pięknie”.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie prace konkursowe. Należy je przesłać do organizatora konkursu do 31 maja tego roku (w wersji papierowej i elektronicznej). Rozstrzygnięcie rywalizacji nastąpi do 13 czerwca, a nagrody będą przyznane w czasie tegorocznych Dożynek.

Patronat honorowy nad konkursem objęła wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej Zespołu Szkół w Bogatem – www.zsbogate.pl. Poniżej natomiast prezentujemy regulamin konkursu wraz z oświadczeniem uczestnika zabawy. Takie oświadczenie należy złożyć u organizatora razem z przesłanymi pracami.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments