Konkurs dla rolników

Konkurs dla rolników

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie zaprasza wszystkich rolników do wzięcia udziału w IV Mazowieckim Konkursie Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie. Konkurs jest organizowany wespół z mazowieckimi samorządami, a jego celem jest zwiększenie świadomości osób pracujących na roli – zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas prac polowych, jak i o lepszą ochronę środowiska w rolnictwie.

Konkurs składa się w dwóch etapów. W etapie pierwszym regionalnym, zgłoszone osoby będą miały do rozwiązania test sprawdzający poziom wiedzy o BHP w rolnictwie. Najlepsze osoby z etapu regionalnego będą reprezentować Placówkę Terenową KRUS na etapie wojewódzkim.

Do udziału w zabawie zachęcamy wszystkie osoby pełnoletnie prowadzące działalność na terenie obsługiwanym przez Placówkę Terenową KRUS w Przasnyszu. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w placówkach KRUS. Formularz ten można także pobrać z naszej strony internetowej. Ostateczny termin na zgłoszenia mija 10 maja.

Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału w konkursie. Dla najlepszych przewidziane są cenne nagrody – zarówno na etapie regionalnym, jak i wojewódzkim.


Urząd Gminy Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments