Konferencja dla przedsiębiorców

Zarząd Królewieckiego Obszaru Funkcjonalnego – Porozumienie Przasnyskie,  planuje organizację konferencji dla przedsiębiorców z terenu powiatu w związku z możliwością pozyskania dofinansowania unijnego na działania prorozwojowe. Konferencja została zaplanowana na dzień 29 stycznia.

 Na spotkanie zaproszeni zostaną przedstawiciele jednostek zajmujących się dystrybucją środków unijnych, którzy przekażą najnowsze informacje dotyczące możliwości finansowania przedsięwzięć. Od maja zapadło już wiele decyzji na szczeblu unijnym, z którymi warto będzie się zapoznać.

Szczegółowy plan imprezy podany zostanie w najbliższym, możliwym terminie. Co istotne, po samej konferencji organizatorzy planują bal karnawałowy, na którym będzie możliwość w przyjaznej atmosferze nawiązywać nowe i zacieśniać istniejące kontakty.

Konferencję i bal zaplanowano w Zajeździe w Seborach. Osoby chętne do udziału w tych wydarzeniach proszone są o kontakt telefoniczny z biurem stowarzyszenia pod nr tel. 500 018 187. Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast za udział w balu należy wpłacić 150 zł od osoby.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments