Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Przasnyszu.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu w związku z sytuacją panującą w kraju dotyczącą zagrożenia zakażenia koronawirusem, mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie podatników oraz pracowników urzędu prosi wszystkich podatników o ograniczenie wizyt w urzędzie skarbowym wyłącznie do sytuacji, w których osobista obecność jest niezbędna.

 

Jednocześnie zachęca się do korzystania przy załatwianiu swoich spraw z oferowanych przez naszą administrację kanałów komunikacji teleinformatycznej w postaci:

– pomoc techniczna ws. usługi Twój e-PIT: info.epit@mf.gov.pl,

– pomoc techniczna systemu e-Deklaracje: info.e-deklaracje@mf.gov.pl.

Z urzędami skarbowymi można kontaktować się telefonicznie, przez Profil Zaufany oraz elektroniczną skrzynkę podawczą. Numery telefonów do poszczególnych urzędów dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Jednocześnie informacje podatkowe udzielane są pod numerami telefonów infolinii Krajowej Informacji Skarbowej 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych), 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych).

Naczelnik Urzędu Skarbowego informuje również, że na terenie urzędu skarbowego zostało wprowadzone ograniczenie ruchu osób trzecich, w związku z czym prosi się wszystkich podatników przybyłych na teren jednostki o kierowanie się na salę obsługi w celu zgłoszenia swojej obecności i ustalenia dalszych kroków postępowania.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu prosi o zrozumienie i wyrozumiałość. Podjęte kroki podyktowane są dobrem wspólnym wszystkich, jakie stanowi priorytetową wartość w zaistniałej sytuacji.


 

Źródło US Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments