Kolejny zatrzymany z narkotykami.

Wczoraj około godz. 20:30 Policjanci Wydziału Prewencji KPP w Makowie Mazowieckim zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W dniu wczorajszym około godziny 20:30 policjanci patrolujący miejscowość Szelków zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol w postaci piwa w miejscu publicznym, w związku z powyższym podjęli legitymowanie. W czasie legitymowania mężczyzna, 22-latek z powiatu makowskiego, zachowywał się bardzo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało w kieszeni jego spodenek znajdowała się paczka po papierosach, wewnątrz której ukryta była torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Analiza znalezionej substancji potwierdziła, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających w postaci marihuany. Za ten czyn grozi mu kara do 3lat pozbawienia wolności


 

Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments