Kolejny sezon Legia Soccer Schools w Przasnyszu.

Już 8 września na Stadionie Miejskim w Przasnyszu zajęcia wznowią uczestnicy Legia Soccer Schools. To projekt realizowany przez mistrza Polski, w poszukiwaniu przyszłych wychowanków. Wiadomo, że wszyscy w Przasnyszu lubią i kojarzą Legię Warszawa. Klub z Łazienkowskiej tworzy w Polsce ciekawe projekty. W Przasnyszu są to Piłkarskie Przedszkola oraz Szkoły Techniki , których celem jest jak sami piszą działacze klubu z Łazienkowskiej ,,zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce”.

Kto może przyjść na zajęcia?

Na zajęcia Piłkarskich Przedszkoli zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynki, w wieku od 3 do 7 lat. Poprzez grę i zabawę, rozwijamy ich sprawność ogólną, kształtujemy zdrowe nawyki ruchowe oraz nauczamy podstawowe elementy piłkarskie. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę, jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

Z kolejnym sezonem wystartuje również Szkoła Techniki. Tu młodzi piłkarze będą mogli nauczyć się techniki użytkowej, poprawić swoją zwrotność, czy koordynację ruchową. Tego wszystkiego czego potrzeba w nowoczesnym futbolu.  Projekt Szkół Techniki przeznaczony jest dla trochę starszych dzieci, w wieku od 6 do 16 lat. Dla młodszych zawodników, jest to świetna forma treningu na start, która pomoże rozwinąć zdolności techniczne oraz motoryczne, natomiast dla starszych jest idealną formą treningu uzupełniającego, który na pewno przełoży się na ich poczynania na codziennym treningu oraz w rozgrywkach ligowych.

W zajęciach mogą brać udział zawodnicy, którzy na co dzień trenują w innych klubach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników na co dzień trenujących w lokalnym MKS Przasnysz. Chcemy, aby nasze zajęcia przyczyniały się do rozwoju piłki nożnej w Przasnyszu i aby były tego widoczne efekty już w najbliższej przyszłości.

Jak zapisać swoje dziecko do Legia Soccer Schools?

Jest to proste, należy wejść na stronę Przasnysz.legiasoccerschools.pl. Warto nadmienić, że klub chcąc bardziej zintegrować swoich podopiecznych umożliwia im bezpłatny wstęp na mecze ligowe Legii wraz z opiekunem, aby każdy młody legionista, mógł zobaczyć swoich idoli w akcji. Na pewno kolejny sezon Legia Soccer Schools w Przasnyszu zapowiada się niezwykle ciekawie, być może doczekamy się w przyszłości jakiegoś przasnyszanina w składzie wojskowych. Dodatkowe informacje o Legia Soccer Schools w Przasnyszu znajdą Państwo pod numerem telefonu: 513 – 111- 826 lub pod adresem e-mail przasnysz@legiasoccerschools.pl.


 

Źródło OSiR Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments