Kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2010 i młodsi pod Patronatem Starosty Przasnyskiego

Miejski Klub Sportowy w Przasnyszu zorganizował w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przasnyszu Halowy Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2010 i młodsi. Patronat honorowy i sponsorski nad imprezą dla najmłodszych adeptów piłki nożnej objął starosta przasnyski Zenon Szczepankowski.

Obiekt udostępnił dyrektor szkoły Arkadiusz Siejka. W przygotowanych przez zarząd klubu z Wojciechem Urbańskim oraz trenerów Krzysztofa Butryna i Wojciecha Kordka rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z naszego regionu, w tym dwie ekipy Miejskiego Klubu Sportowego. Ponadto MKS Ciechanów, Mławianka Mława, FA Płońsk i APN Olimp Ciechanów. Zawody sędziował Andrzej Andryszczak.

Najmłodsi przasnyszanie zajęli miejsca 4. i 6., ale w takich turniejach wyniki są sprawą drugorzędną. Najważniejsze jest, aby najmłodsi bawili się piłką i nabierali ogrania oraz doświadczenia w rywalizacji z rówieśnikami z innych Klubów. To wszystko będzie procentowało w przyszłości. Całe rozgrywki oglądała liczna grupa kibiców, rodziców i sympatyków. Radości dzieciaków po każdej strzelonej bramce i udanej akcji nie było końca. Nagrodą były złote medale dla każdego młodego piłkarza, dyplomy i puchary dla wszystkich zespołów oraz statuetki dla najlepszego brakarza, strzelca i zawodnika.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Aleksandra Matusiaka z MKS Przasnysz, najlepszym strzelcem okazał się Maciej Olszewski z MKS Ciechanów, a najlepszym zawodnikiem został  Szymon Krystkiewicz z Mławianki Mława.

W imieniu starosty przasnyskiego dyplomy, puchary i złote medale dla każdego zawodnika oraz nagrody indywidualne wręczyła Jolanta Kaczorek – członek zarządu powiatu przasnyskiego i Sławomir Czaplicki – rzecznik starostwa powiatowego w Przasnyszu wraz z Wojciechem Urbańskim oraz trenerami przasnyskich drużyn.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments