Kolejni przasnyscy przedsiębiorcy wspierają walkę z koronawirusem!

Kolejni lokalni przedsiębiorcy pokazują, co znaczy słowo solidarność w bezprecedensowej walce z epidemią. Pizzeria Wiatraczna ogłosiła, że każda sprzedana pizza zasili konto borykającego się z ogromnymi brakami przasnyskiego szpitala. Dziś dowiedzieliśmy się także, że właściciel komisu samochodowego przy ulicy Piłsudskiego w Przasnyszu nieodpłatnie przeprowadzi ozonowanie pojazdów należących do służb będących na pierwszej linii walki z COVID-19.

 

Długo zastanawialiśmy się, jak odpowiedzieć na dzisiejszy apel przasnyskiego szpitala z prośbą o pomoc w walce z koronawirusem. Mamy dla Was super propozycję. Do końca miesiąca od każdej zamówionej przez Was pizzy przekażemy na rzecz szpitala 3 zł, a od burgerów, kurczaków, sałatek i kebabów – 1 zł. Mamy ogromną nadzieję, że nasza cegiełka choć trochę wesprze dzielny Personel szpitala – ogłosiła wczoraj Wiatraczna Pizza i Kurczak.

Na apele nie pozostał głuchy także właściciel komisu samochodowego mieszczącego się przy ulicy Józefa Piłsudskiego, który proponuje bezpłatne zabiegi ozonowania pojazdów dla pogotowia, straży pożarnej i policji. Jak podają producenci urządzeń do ozonowania, jest ono jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji: zabija wirusy, grzyby i ich zarodniki, a także pleśń i roztocza.

W sytuacji wojny z epidemią, w której się znaleźliśmy, niezwykle ważne są przejawy ludzkiej empatii. Być może już po uporaniu się z wirusem, również w Polsce dzięki podobnym przykładom, częściej będzie się mówić o społecznej odpowiedzialności biznesu. Liczymy również na to, że dzisiejsza pomoc przedsiębiorców zwróci uwagę klientów na fakt, jak ważne jest wspieranie lokalnego handlu. Epidemia pokazuje, jak bardzo jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni, oraz jak często zapominamy o lokalnym patriotyzmie w spokojniejszych czasach.

Wspierajmy naszych, bo wszyscy na tym zyskujemy!

 

M. Jabłońska


 

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
konrad
konrad
10 miesięcy temu

aż miło usłyszeć takie informacje

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
odpowiada  konrad

Prawda. Tylko dlaczego jest tak źle, skoro miało być tak dobrze?
Dlaczego nasz Starosta podnieca się faktem, że na służbę zdrowia idzie coraz więcej pieniędzy, a jednocześnie przasnyski Szpital organizuje składkę, bo brak mu kasy? Co jest nie tak?
Dlaczego Morawiecki mówi, że na epidemie przygotowywaliśmy się od miesięcy, a teraz brakuje podstawowych artykułów w szpitalach?
Kto tu kłamie i igra z naszym zdrowiem i życiem?

Michal
Michal
10 miesięcy temu

Ciebie to najlepiej jak by coś pozarlo

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
odpowiada  Michal

Dziękuję. Czuję się doceniony.
A tak poważnie, to mam jedno przesłanie. Chapaj dzidę, pisiorze.

Adam prawdziwy
Adam prawdziwy
10 miesięcy temu

Mareczku prawdziwy ty jestes ten dzban z Krasnego ( teraz ze sportowej) co po kraju kiedyś jeździł autem służbowym jako akwizytor nie mając prawa jazdy?

Konrad
Konrad
10 miesięcy temu
odpowiada  Adam prawdziwy

Gruby burak z jego mościa mareczka

Sylwia
Sylwia
9 miesięcy temu
odpowiada  Konrad

Nie ma argumentów, więc lecą inwektywy. Ależ to słabe, chłopaki