Kolejne uprawnienia do kierowania zatrzymane przez makowską grupę Speed.

Policjanci z makowskiej grupy ,,SPEED’’ nieustannie ukrócają zapędy zbyt szybko jeżdżących kierowców. W zeszłym tygodniu funkcjonariusze zatrzymali 2 prawa jazdy za znaczne przekroczenie obowiązujących ograniczeń w obszarze zabudowanym.

 

W poniedziałek funkcjonariusze zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, 65-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o  59 km/h. Mężczyzna za  jazdę z prędkością 109 km/h  został ukarany 500 złotowym mandatem karnym połączonym z 10 punktami karnymi. Uprawnienia do kierowania pojazdami odzyska po upływie trzech miesięcy.

We wtorek  policjanci zatrzymali kierującego pojazdem osobowym, 48-letniego mieszkańca powiatu warszawskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. Mężczyzna za  jazdę z prędkością 106 km/h został ukarany  400 złotowym mandatem karnym połączonym z 10 punktami karnymi. Również uprawnienia do kierowania pojazdami odzyska po upływie trzech miesięcy


 

Źródło KPP Maków Maz.
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrados
Konrados
3 miesięcy temu

Superb grasuje😉😉 na K57 trzeba uważać. Ciekawe jaki ma rejon czy na powiat Przasnyski też się zapuszcza czy rejon operacyjny to tylko powiat Makowski

anonymouse
anonymouse
3 miesięcy temu
odpowiada  Konrados

włącz yanosika będziesz wiedział

Waldemar
Waldemar
3 miesięcy temu

Policja powinna przede wszystkim przyjrzeć się zasadności ograniczeń szybkości. Do wielu miejsc można mieć uwagi. Prawię wszędzie są chodniki. Dziś dzieci już się nie bawią na wiejskich drogach,zwierzęta nie wypadają z zamkniętych zagród i młodzież nie spaceruję po wiejskich drogach. To mam wrażenie, że te ograniczenia służą tylko policjantom do karania. Np w Golanach czy w Szli prędkość podwyższoną i nic się złego nie stało a powietrze się niewątpliwie poprawiło.