Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych.

Wczoraj w Ciechanowie została potrącona 59 – latka. Doszło do tego na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

Ciechanowscy Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zaistniałego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 20:00 w Ciechanowie na ul. Sikorskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Opel Vectra 30 – letni mężczyzna jechał ul. Armii Krajowej od strony ul. Pułtuskiej i skręcając w prawo w ulicę Sikorskiego nie zauważył wchodzącej na zielonym świetle na przejście dla pieszych kobiety. Doszło do jej potrącenia.

59 – letniej kobiecie policjanci udzielili pomocy przedmedycznej. Potrącona kobieta przytomna trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Prowadzącemu auto zatrzymano prawo jazdy.

Przypominamy, że kierowca, który zbliża się do przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.


Źródło KPP Ciechanów
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
greg
greg
1 rok temu

BYŁA KAMPANIA W TELEWIZJI I NIC .STATYSTYKI DALEJ ROSNĄ

Marek
Marek
1 rok temu
odpowiada  greg

Jaka kurde kampania?
Potrzeba zmiana prawa, zabieranie prawa jazdy za akcję typu wyprzedzanie na skrzyżowaniu plus mandaty x 3. Trzeba lać pałą po łbie. Może to efekt przyniesie. W Polsce na drogach panuje dzicz. I nie widzą tego tylko osoby, które nie wyjeżdżają do cywilizowanych krajów.