KOLEJNA WYGRANA MKS PRZASNYSZ

UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA – MKS PRZASNYSZ 1:2

W swoim drugim meczu drużyna trampkarzy MKS Przasnysz pokonała ekipę gospodarzy 2:1. Mecz nie należał do łatwych, jednak mimo wszystko przywieźliśmy komplet punktów. Należy powiedzieć że warunki atmosferyczne nie ułatwiały nikomu grania. Silny wiatr, który wiał w kierunku jednej bramki bardzo mocno utrudniał grę. Pierwszą połowę zaczęliśmy  mając właśnie dwóch rywali – UKS i wiatr – mimo tego już w pierwszych minutach wyszliśmy na prowadzenie po bardzo dobrze wykonanym rzucie karnym kapitana drużyny Bartka Biedrzyckiego, który został podyktowany po faulu na Dawidzie Prusiku. Ciągłe granie pod wiatr musiało kiedyś zmęczyć nas zespół i efektem był gol wyrównujący UKS-u, który miał swoje sytuacje do zdobycia jeszcze kilku bramek. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga część gry – już z wiatrem – to dominacja naszych zawodników. Tym razem to MKS mógł strzelić kilka bramek jednak piłka nie chciała trafić do siatki. Swoje sytuacje mieli bardzo dobrze grający napastnicy Szymek Morawski  i Jasiek Wiśniewski. Napór naszych zawodników przyniósł efekt po stałym fragmencie gry. Rzut wolny wykonał Bartek Biedrzycki, piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki, a tam gdzie spadła był Jasiek Wiśniewski który strzelił zwycięskiego gola.

Mając przeciwko siebie dwóch rywali – UKS i wiatr – chłopcy pokazali że mają charakter i siłę do tego żeby walczyć o każdy punkt. Mogę tylko powiedzieć że po tak trudnej pierwszej połowie meczu nie jednemu nie chciałoby się wyjść z szatni. Dlatego wielkie słowa pochwały należą się wszystkim.

MKS: Kacper Szczęsny – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Maciek Nidzgorski, Wiktor Kask – Dawid Prusik, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Maciek Zygmuntowicz – Szymek Morawski, Jasiek Wiśniewski

Grali również: Kamil Maciaszczyk, Sebastian Czarzasty

Trener MKS: Marek Zbrzeski