Kolejna tragedia na drodze! W Mławie zginął 37-latek.

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 37-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu nidzickiego. Do zdarzenia doszło w piątek, 22 lutego, o godz. 11.30 na ul. Aleja Marszałkowska w Mławie. Policja apeluje o ostrożność.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 26-letni mieszkaniec pow. olsztyńskiego, na łuku oblodzonej nawierzchni asfaltowej wpadł w poślizg i zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Opel Astra. W wyniku zaistniałego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 37- letni kierowca Opla, mieszkaniec pow. nidzickiego. Trwają czynności wyjaśniające policji.

Policja przypomina, że warunki na drogach ulegają zmianie. W związku z tym styl naszej jazdy powinien również być dostosowany do pogody. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i dostosowanie prędkości do umiejętności kierowcy i warunków panujących na drodze. Chwila nieuwagi lub nieprzewidziane zdarzenie mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

Źródło KPP Mława
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments