Klasa II E z Publicznego Gimnazjum z wizytą w firmie KROSS

Praca nad projektem klasy II E „Projektowanie z pasją” polega przede wszystkim na nawiązaniu współpracy z lokalną firmą rowerową KROSS, która wspiera ich w działaniach.

kross


W fabryce rowerów i biurze projektowym klasa spędziła owocnie kilka godzin. Założeniem wycieczki było nie tylko poznanie całego procesu powstawania rowerów, ale też pod okiem specjalistów opracowanie harmonogramu prac, przygotowanie każdej grupy do analizy rynku konkurencyjnego w typach rowerów: MTB, Junior i City oraz przemyślenie kierunków naszych działań nad docelowymi projektami ram rowerowych. Udało nam się również nawiązać współpracę z szefem odpowiedzialnym za Public Relation, który wsparł na Fanpage’u Kross’a w głosowaniu na najlepszy projekt w konkursie Nowej Ery Projekt z klasą.


Chcemy podziękować za pomoc i możliwość współpracy właścicielowi i prezesowi Krossa p. Zbigniewowi Sosnowskiemu, szefowi marketingu p. Arkadiuszowi Trzcińskiemu oraz koordynatorom projektu, prezesowi Engineo p. Michałowi Szlachetce i wiceprezesowi Engineo p. Andrzejowi Żuczkowskiemu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments