Kinga Sawczuk – gwiazda social media z Przasnysza.

Kinga Sawczuk ma 18 lat. Pochodzi z Przasnysza. W internecie znana jest jako Kompleksiara. Blogerka, mimo młodego wieku, w sieci radzi sobie świetnie. Przygotowuje filmiki z serii lifestyle, fashion i beauty, a przez wielu specjalistów jest uważana za jedną z najpopularniejszych Polek w social media.

Kinga osiągnęła sukces dzięki temu, że jest bardzo skromna. Raczej nie nosi mocnego makijażu, czy kusych strojów. Wiele razy wspominała też o tym, że w przeszłości była harcerką.

Największej popularności przyniosły Kindze filmiki, które publikuje między innymi w aplikacji TikTok. Jej krótkie teledyski robią furorę w internecie. Dzięki temu Kompleksiara zdobywa coraz więcej fanów. Na Instagramie (@kingasawczuk) obserwuje ją prawie milion osób, a jej kanał na You Tube subskrybuje ponad pół miliona fanów.

W listopadzie do polskich kin wszedł film „#Jestem M. Misfit”, w którym Kinga zagrała jedną z ról.

A Wam jak podoba się nasz przasnyska blogerka?

https://www.instagram.com/p/B7i7Yl0Fl-l/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B6vbgRsllAV/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B4FYQMSFjdz/?utm_source=ig_web_copy_link

guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przasnyszanka
Przasnyszanka
11 miesięcy temu

Wcale.. ? ? Dla mnie to ona jest śmieszna

Marek
Marek
11 miesięcy temu
odpowiada  Przasnyszanka

Jest parcie na szkło. Nie da się ukryć.

Wizard
Wizard
11 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Marku,żeby tylko na szkło.Niestety żyjemy w czasach kiedy to cnota budzi śmieszność a kure**two zachwyt.Jej nie chodzi o to jak ktoś o niej się wypowiada,ważne żeby ludzie cokolwiek mówili.

mana
mana
11 miesięcy temu
odpowiada  Wizard

Właśnie to jest fajne, że dziewczyna jest skromna. Zainteresowała miliony, tak miliony internautów swoją osobą, a nie tyłkiem.

Jagoda
Jagoda
11 miesięcy temu
odpowiada  Przasnyszanka

Zazdrość?

Robert
Robert
11 miesięcy temu

Troche to przykre, ze żyjemy w takich czasach, w których głównym celem większości młodych ludzi jest dążenie do zdobycia rozgłosu w internecie. Teraz, gdy spytamy młodego człowieka, kim chce zostać, odpowiada że „youtuberem”, „tiktokerem” czy gwiazdą instagrama. Coraz mnie uwagi poświęcane jest ciężkiej pracy, a więcej niestety – głupocie.

Edek
Edek
11 miesięcy temu

Każdy szuka swojego sposobu na życie, jeśli jej to pasuje…co mi do tego. Ja kompletnie tego nie kupuję ale takie mamy czasy. Minęły lata 70, 80, 90 i się zastanawiamy co poszło nie tak. Miną i te a kolejne pokolenia będą się pukać w głowę i zastanawiać co poszło nie tak 😉

PussyDestroyer69
PussyDestroyer69
11 miesięcy temu

Pozdro Siwy