Kamil Stępski pomógł poszkodowanym w wypadku.

W sobotę w Woli Wierzbowskiej doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Przed przyjazdem służb ratunkowych poszkodowanym pomógł przasnyszanin Kamil Stępski, na co dzień strażak JRG Ciechanów.

Informacja o zderzeniu Audi A4 z Fodem Focusem do JRG wpłynęła 9 listopada około godziny 17:00. Na miejsce od razu wysłano jednostki straży pożarnej. Fordem podróżowały trzy osoby dorosłe, które samodzielnie opuściły samochód. W chwili dojazdu zastępu OSP Wierzbowo poszkodowani znajdowali się w prywatnym samochodzie strażaka JRG Ciechanów st. sekc. Kamila Stępskiego.

Kamil natrafił na zdarzenie będąc po służbie. Zatrzymał się i udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym.

Na szczęście ratownicy medyczni nie stwierdzili poważnych obrażeń i wszystkie osoby pozostały na miejscu zdarzenia. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowo – śledczych przez Policję uprzątnięto pozostałości powypadkowe, a pojazdy zostały odholowane.

Jak widać strażakiem jest się zarówno na służbie, jak i po niej. Gratulujemy Kamilowi Stępskiemu postawy godnej naśladowania.

 

Źródło KP PSP Ciechanów
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
XD1
XD1
1 rok temu

Tym razem ścinanie zakrętu nie powiodło się. Niech to będzie przestroga dla wszystkich którzy to robią notorycznie!

wpz
wpz
1 rok temu

z uzasadnionych przyczyn często w Woli Wierzbowskiej goszczą Panowie z radarem … ten zdradliwy zakręt, zaraz przejście, skrzyżowanie i … teren zabudowany

Abes
Abes
1 rok temu

Udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy przybyli na miejsce ratownicy medyczni nie stwierdzili obrażeń.Na czym polegała ta 1 pomoc kwalifikowana na tym że zabrał ludzi do swojego auta JAJA