Kamil Stępski pomógł poszkodowanym w wypadku.

W sobotę w Woli Wierzbowskiej doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Przed przyjazdem służb ratunkowych poszkodowanym pomógł przasnyszanin Kamil Stępski, na co dzień strażak JRG Ciechanów.

Informacja o zderzeniu Audi A4 z Fodem Focusem do JRG wpłynęła 9 listopada około godziny 17:00. Na miejsce od razu wysłano jednostki straży pożarnej. Fordem podróżowały trzy osoby dorosłe, które samodzielnie opuściły samochód. W chwili dojazdu zastępu OSP Wierzbowo poszkodowani znajdowali się w prywatnym samochodzie strażaka JRG Ciechanów st. sekc. Kamila Stępskiego.

Kamil natrafił na zdarzenie będąc po służbie. Zatrzymał się i udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym.

Na szczęście ratownicy medyczni nie stwierdzili poważnych obrażeń i wszystkie osoby pozostały na miejscu zdarzenia. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowo – śledczych przez Policję uprzątnięto pozostałości powypadkowe, a pojazdy zostały odholowane.

Jak widać strażakiem jest się zarówno na służbie, jak i po niej. Gratulujemy Kamilowi Stępskiemu postawy godnej naśladowania.

 

Źródło KP PSP Ciechanów
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
XD1
XD1
10 miesięcy temu

Tym razem ścinanie zakrętu nie powiodło się. Niech to będzie przestroga dla wszystkich którzy to robią notorycznie!

wpz
wpz
10 miesięcy temu

z uzasadnionych przyczyn często w Woli Wierzbowskiej goszczą Panowie z radarem … ten zdradliwy zakręt, zaraz przejście, skrzyżowanie i … teren zabudowany

Abes
Abes
10 miesięcy temu

Udzielił kwalifikowanej pierwszej pomocy przybyli na miejsce ratownicy medyczni nie stwierdzili obrażeń.Na czym polegała ta 1 pomoc kwalifikowana na tym że zabrał ludzi do swojego auta JAJA