Już jutro Biesiada Kasztelańska w Ciechanowie! Wystąpią Cleo, Defis, M-Power i Sylwia Grzeszczak.

W najbliższą sobotę, 4 sierpnia w Ciechanowie odbędzie się Biesiada Kasztelańska. Na scenie wystąpią czołowi artyści polskiej sceny muzycznej: Cleo, Defis, M-Power i gwiazda wieczoru: Sylwia Grzeszczak. Start imprezy o 15:00.

Obok znakomitych koncertów ważnym punktem wydarzenia będzie konkurs kulinarny, przeprowadzony pod okiem samego Mateusza Gesslera. W kilku rundach zawodnicy będą musieli sprostać bardzo smacznym zadaniom. Zwycięzca otrzyma tytuł Kasztelańskiego Mistrza Grillowania i to z rąk samego mistrza. Co ważne dla miłośników gotowania – a bardziej grillowania – Kuchmistrz podczas konkursu, sam będzie udzielał ważnych wskazówek i porad kulinarnych. Sezon grillowy potrwa jeszcze dobry miesiąc, warto więc posłuchać i wypróbować samemu zasłyszane triki.

Biesiada Kasztelańska zdecydowanie wyróżnia się na tle letnich imprez muzycznych. Zapewnia bowiem świetną zabawę i rozrywkę zarówno na scenie jak i obok niej. 4 sierpnia Bulwary Zamkowe w Ciechanowie będą z pewnością najbardziej gorącym miejscem w Polsce. Nie przegap tego wydarzenia!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.


guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina
Ewelina
1 rok temu

A stoisko z Iqosem i heetsami gdzieś będzie?