Już cztery edycje rajdu pt. „Śladami Robespierre’a z Dąbrówki” za nami

Każda z nich miała inny motyw przewodni i trasę oraz za każdym razem stawialiśmy przed naszymi grupami inne zadania do wykonania. Należy jednak stwierdzić, iż zawsze towarzyszyły nam tak samo wielkie emocje, wspaniała sportowa rywalizacja oraz to, co jest spoiwem, czyli przede wszystkim dobra zabawa.

Jak to było? Postanowiliśmy przypomnieć Wam, ale również sobie, co wspólnie przeżywaliśmy na trasach poszczególnych rajdów. Dziś je wszystkie wymienimy, a w kolejnych postach będziemy przypominać bardziej szczegółowo. I tak:

I edycja – rys historyczny: 150. rocznica powstania styczniowego; motyw przewodni: szlak pogranicza; 15-16 czerwca 2013 r.
II edycja – rys historyczny: setna rocznica wybuchu I wojny światowej; motyw przewodni: legenda o skarbie gen. Samsonowa; 13-14 września 2014 r.
III edycja – rys historyczny: setna rocznica wybudowania torów kolejowych z Ostrołęki do Raszujki; motyw przewodni; 90. rocznica wybudowania odcinka linii z Chorzel do Raszujki; 12-13 września 2015 r.
IV edycja – motyw przewodni: kontrabanda na granicy polsko-pruskiej; 4-5 czerwca 2016 r.

Ponadto, mamy dla Was zagadkę i małe niedzielne łamanie głowy 😉 Wrzucamy kilka zdjęć, a wszystkich zapraszamy do zgadywania i wpisywania w komentarzach numeru edycji rajdu, której dotyczy zdjęcie. Na zakończenie rajdów organizowaliśmy również pikniki i incenizacje, ale nie będziemy ich teraz wymieniać, przyjdzie na to jeszcze pora 😉 Zapraszamy do zabawy

TPCh

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments