Jest już raport o stanie Miasta i Gminy w Chorzelach za 2019 rok.

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach opublikował raport o stanie gminy za rok 2019, który obejmuje podsumowanie działalności i stan realizacji uchwał Rady Miejskiej.

 

Treść raportu o stanie gminy za rok poprzedni obejmuje informacje o zadaniach, jakie zostały zrealizowane przez samorząd, a także cele i rezultaty wszelkich działań oraz weryfikuje dotychczasowe zamierzenia i plany.

– Należy podkreślić, że inwestycje rozpoczęte w 2018 r. zostały zrealizowane w 2019 r., bądź ze względu na wielkość zakresu ich robót, były nadal kontynuowane. Na pewno realizacja wszystkich inwestycji oraz zadań bieżących nie byłaby możliwa, gdyby nie pozyskane środki zewnętrzne. Dzięki nim udało się zrealizować kilka kolejnych kluczowych inwestycji – poinformował urząd.

Raport dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej urzędu i zawiera ponad 200 stron.

– Podsumowując, 2019 r. to czas, w którym Gmina kontynuowała dynamiczny i przyjazny dla mieszkańców oraz środowiska rozwój. Dowodzi temu niniejszy raport. Wobec powyższego zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że zapoznanie się Państwa z Raportem przyczyni się do lepszego poznania zagadnień związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem całej naszej Gminy – podkreśliła burmistrz Beata Szczepankowska.

Raport można pobrać – TU

 

w.b.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments