Ireneusz Gajek ze Szkoły Podstawowej w Krasnem laureatem nagrody „Edukreator na Mazowszu”!

Ciekawe, inspirujące, twórcze – takie są lekcje w naszych mazowieckich szkołach. Stoją za nimi wspaniali i kreatywni nauczyciele oraz aktywne szkoły. Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik 28 listopada 2018 roku w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wręczył nagrody w ramach konkursu „Edukreator”. Główną nagrodę w konkursie „Edukreator na Mazowszu” (kategoria „Kreatywny nauczyciel szkoły podstawowej”) odebrał Ireneusz Gajek, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem, powiat przasnyski.

– Mazowsze słynie z bogatej tradycji, historii, kultury i pięknej przyrody, dlatego staramy się wzbudzać wśród młodego pokolenia ciekawość oraz pokazać uroki naszego regionu. Chcemy także zachęcić nauczycieli do kreatywnego i twórczego nauczania i angażowania się w działalność kulturalną. Warto, aby mazowieckie szkoły były miejscem, w którym uczniowie rozwijają swoje pasje, a nauka była przyjemnością – podkreślał marszałek Adam Struzik.

W II edycji konkursu „Edukreator na Mazowszu” nagrodzeni zostali najlepsi nauczyciele z Mazowsza. Ocenie podlegała kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu lekcji, rozwijanie aktywności uczniowskiej i zaangażowanie w działalność kulturalną. Ideą konkursu było nie tylko nagradzanie, ale też wzmocnienie i upowszechnianie kultury oraz promocja nowych, oryginalnych i twórczych pomysłów na edukację kulturalną.

Gratulujemy!!!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments