Inwestycje powiatu przasnyskiego z lotu ptaka – Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju [VIDEO]

Od momentu rozpoczęcia prac związanych z realizacją inwestycji pod nazwą: Rozbudowa, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku byłej szkoły przeznaczonego na „Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym jako sposób na rewitalizację terenów wysiedlanych przez niemieckiego okupanta w czasie II Wojny Światowej – trwają prace związane zarówno z przebudową obiektu byłej szkoły (budynek A) jak również z jej rozbudową (budynek B).

W części przebudowy budynku A wykonano: tynki oraz posadzki, zamontowano wewnętrzne parapety granitowe zarówno na parterze jak i na I piętrze, zabudowę szachtów i pionów instalacyjnych oraz 50% sufitów podwieszanych, a także instalacje elektryczne wewnątrz oraz instalacje hydrauliczne, zamontowano pompę ciepła.

W zakresie rozbudowy budynku B wykonano: pokrycie dachu, zamontowano fasady aluminiowe. Zaawansowanie prac tynkarskich jest na poziomie 80%. Zarówno instalacje elektryczne wewnętrzne jak również instalacje wentylacyjne są wykonane w 80%. Trwają prace związane z wykonaniem zewnętrznych powierzchni utwardzonych. Wykonano podbudowę oraz rozpoczęto układanie obrzeży betonowych. W zakresie terenu zewnętrznego wykonano nawierzchnię poliuretanową boiska oraz zamontowano słupy ogrodzenia boiska. Zostały rozprowadzone zewnętrzne instalacje elektryczne.

Wartość inwestycji to 16 144 656,85 zł, natomiast stopień jej realizacji wynosi 46,54%. Data planowana na odbiór końcowy to 30 lipca 2020 roku.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tryb
Tryb
10 miesięcy temu

Jaki jest sens otwierania inkubatora w takiej miescowości jak Zdziwój? Komu będzie chciało się dojeżdzać ? bez sensu.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu

Dobrze, a jak ten delikatnie zapytam.
Po co jest ten Miś?
Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?
Na h*j to jest potrzebne? Żeby Nareszcie Przasnyski mógł cyknąć fotę na fejsbuka?

Jano
Jano
10 miesięcy temu

Masz rację że to jest Miś, ale proponuję uzupełnić wiedzę, kto rozpoczął tą budowę, czy aby obecny Starosta i czy mógł wstrzymać tą raczej nikomu niepotrzebną inwestycję ?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
odpowiada  Jano

Ale ja wiem, który to orzeł rozpoczął.
Ale czy przypadkiem obecny nie był „za”?

Adam
Adam
10 miesięcy temu

Kiedy tym miastem będą kierować ludzie którzy naprawdę zrobią taką inwestycję która posłuży wszystkim np.kiedy do cholery zrobicie porządek z rzeką????? ludzie jadąc na mazury śmieją się co to jest miał powstać zalew i ZERO!!! Ile lat będzie ta rzeka wizytówką Przasnysza??????

Maria
Maria
10 miesięcy temu

Najlepsze jest to, że film robił ten pan co odpowiada za propagandę starostwa w samorzadowej gazetce udajacej media, która jest wydawana za pieniądze podatników. Sprawdźcie ile kosztował film i ile wydaje urząd miesięcznie na tą „gazetę”.

Jxdl
Jxdl
10 miesięcy temu

Bedom tam uczyć że mozna nabierać grzybów i jagód i stanąć przy szosie, ale żeby mieć własny skup butelek to byłby biznes bo tam cała wieś zna Platonka.