Inwestycje powiatu przasnyskiego z lotu ptaka – Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju [VIDEO]

Od momentu rozpoczęcia prac związanych z realizacją inwestycji pod nazwą: Rozbudowa, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku byłej szkoły przeznaczonego na „Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym jako sposób na rewitalizację terenów wysiedlanych przez niemieckiego okupanta w czasie II Wojny Światowej – trwają prace związane zarówno z przebudową obiektu byłej szkoły (budynek A) jak również z jej rozbudową (budynek B).

W części przebudowy budynku A wykonano: tynki oraz posadzki, zamontowano wewnętrzne parapety granitowe zarówno na parterze jak i na I piętrze, zabudowę szachtów i pionów instalacyjnych oraz 50% sufitów podwieszanych, a także instalacje elektryczne wewnątrz oraz instalacje hydrauliczne, zamontowano pompę ciepła.

W zakresie rozbudowy budynku B wykonano: pokrycie dachu, zamontowano fasady aluminiowe. Zaawansowanie prac tynkarskich jest na poziomie 80%. Zarówno instalacje elektryczne wewnętrzne jak również instalacje wentylacyjne są wykonane w 80%. Trwają prace związane z wykonaniem zewnętrznych powierzchni utwardzonych. Wykonano podbudowę oraz rozpoczęto układanie obrzeży betonowych. W zakresie terenu zewnętrznego wykonano nawierzchnię poliuretanową boiska oraz zamontowano słupy ogrodzenia boiska. Zostały rozprowadzone zewnętrzne instalacje elektryczne.

Wartość inwestycji to 16 144 656,85 zł, natomiast stopień jej realizacji wynosi 46,54%. Data planowana na odbiór końcowy to 30 lipca 2020 roku.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tryb
Tryb
7 miesięcy temu

Jaki jest sens otwierania inkubatora w takiej miescowości jak Zdziwój? Komu będzie chciało się dojeżdzać ? bez sensu.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

Dobrze, a jak ten delikatnie zapytam.
Po co jest ten Miś?
Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?
Na h*j to jest potrzebne? Żeby Nareszcie Przasnyski mógł cyknąć fotę na fejsbuka?

Jano
Jano
odpowiada  Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

Masz rację że to jest Miś, ale proponuję uzupełnić wiedzę, kto rozpoczął tą budowę, czy aby obecny Starosta i czy mógł wstrzymać tą raczej nikomu niepotrzebną inwestycję ?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Jano
7 miesięcy temu

Ale ja wiem, który to orzeł rozpoczął.
Ale czy przypadkiem obecny nie był „za”?

Adam
Adam
odpowiada  Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

Kiedy tym miastem będą kierować ludzie którzy naprawdę zrobią taką inwestycję która posłuży wszystkim np.kiedy do cholery zrobicie porządek z rzeką????? ludzie jadąc na mazury śmieją się co to jest miał powstać zalew i ZERO!!! Ile lat będzie ta rzeka wizytówką Przasnysza??????

Maria
Maria
7 miesięcy temu

Najlepsze jest to, że film robił ten pan co odpowiada za propagandę starostwa w samorzadowej gazetce udajacej media, która jest wydawana za pieniądze podatników. Sprawdźcie ile kosztował film i ile wydaje urząd miesięcznie na tą „gazetę”.

Jxdl
Jxdl
7 miesięcy temu

Bedom tam uczyć że mozna nabierać grzybów i jagód i stanąć przy szosie, ale żeby mieć własny skup butelek to byłby biznes bo tam cała wieś zna Platonka.