Interwencje straży Przasnysz – od 30 września do 06 października 2013 r.

01.10.2013 r. godz. 15:00

            Poszukiwania zaginionego mężczyzny w wieku 62 lat w okolicach miejscowości Rycice i Czaplice Furmany, gmina Chorzele. Osobę poszukiwaną odnaleziono po około 2 godzinach poszukiwań w pobliskim lesie. Mężczyzną zaopiekowała się rodzina.

W działaniach brało udział pięć pojazdów strażackich z 27 strażakami i trzy radiowozy z 6 policjantami.

03.10.2013 r. godz. 15:54

            Wypadek samochodu osobowego w Golanach gmina Przasnysz. Jedna osoba poszkodowana. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ze służbą medyczną, ewakuowali ze strefy zagrożenia, poszkodowanego kierowcę do karetki pogotowia. W międzyczasie odłączyli akumulator od instalacji elektrycznej pojazdu.

W wyniku zderzenia całkowitemu zniszczeniu uległ Mitsubishi Colt.

04.10.2013 r. godz. 16:27

            Wypadek samochodu osobowego i dwóch ciężarówek w miejscowości Nowe Czernice gmina Czernice Borowe. W wypadku nikt nie ucierpiał.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory od instalacji elektrycznych w uszkodzonych pojazdach, kierowali ruchem drogowym i usunęli pozostałości powypadkowe.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ tył samochodu Seicento, chłodnica i reflektor ciągnika siodłowego Scania oraz całkowicie kabina ciągnika siodłowego Volvo.

            W minionym tygodniu strażacy osiem razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych, stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, jeden raz gasili palące się sadze w kominie i jeden raz gasili palący się śmietnik.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments