Interwencje straży Przasnysz – od 21 do 27 października 2013 r.

22.10.2013 r. godz. 08:07

            Wypadek samochodu osobowego w Bartnikach gmina Przasnysz. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej podróżujące osoby znajdowały się na zewnątrz. Przybyłe jednocześnie pogotowie ratunkowe zaopiekowało się podróżującymi. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne i kierowali ruchem drogowym. Prowadzenie bezpiecznych działań ratowniczych utrudniała gęsta mgła.

Zniszczeniu uległa przednia część samochodu Chevroleta Aveo (błotniki, klapa komory silnikowej, zderzak i lampy).

25.10.2013 r. godz. 12:11

            Wypadek ciągnika rolniczego i skutera w Rembielinie gmina Chorzele. Jedna osoba poszkodowana (motorowerzysta). W chwili dojazdu straży pożarnej ciągnik rolniczy i skuter znajdowały się na jezdni. Poszkodowanym zajmował się zespół karetki pogotowia, którego później przewiózł do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem drogowym i usnęli pozostałości i płyny powypadkowe z jezdni.

Całkowitemu zniszczeniu uległ skuter Vapor. W ciągniku zniszczeniu uległa boczna szyba drzwi i stopień wejściowy.

26.10.2013 r. godz. 12:37

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Gołymińską. Dwie osoby poszkodowane przewiezione do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej wszystkie osoby podróżujące samochodami znajdowały się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, jednej poszkodowanej założyli kołnierz ortopedyczny, drugą osobę zabezpieczyli przed wychłodzeniem. Poszkodowane kobiety przekazali przybyłej służbie medycznej. Ponadto w międzyczasie strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w uszkodzonych samochodach, usunęli płyny eksploatacyjne z jezdni i postawili Peugeota na koła, który leżał na dachu tarasując torowisko kolei wąskotorowej.

Zniszczeniu uległ: całkowicie Peugeot 206, przód Mazdy Premacy. – ZDJĘCIA

27.10.2013 r. godz. 1153

            Wypadek samochodu osobowego w Żbikach gmina Krasne. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili przybycia straży pożarnej samochód osobowy znajdował się w rowie. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pojazd był zamknięty, a kierowca oddalił się w nieznanym kierunku. Miejsce zdarzenia przekazano przybyłej Policji.

Ponadto w minionym tygodniu strażacy jeden raz gasili sadze w kominie, śmieci w kontenerze oraz jeden raz usuwali powalone drzewo.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments