Interwencje Straży Przasnysz – od 16 do 22 grudnia 2013 r.

17.12.2013 r. godz. 19:40

Poszukiwania zaginionej kobiety (90 lat) z miejscowości Masiak gmina Krzynowłoga Mała. Kobietę odnaleziono po godzinie poszukiwań w odległości około 1 km od miejsca zamieszkania.

W akcji poszukiwawczej brało udział 25 strażaków i 2 policjantów.

18.12.2013 r. godz. 17:08

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Przasnyszu przy ul. Szosa Ciechanowska. Dwie osoby poszkodowane. W chwili dojazdu straży pożarnej osoby poszkodowane znajdowały się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, unieruchomili rękę jednemu poszkodowanemu wykorzystując szynę Kramera, wdrożyli procedurę wsparcia psychicznego. Poszkodowanych przekazali przybyłej karetce pogotowia, która przewiozła ich do szpitala. Strażacy w międzyczasie odłączyli zasilanie elektryczne, zneutralizowali wyciekłe płyny eksploatacyjne, usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni i kierowali ruchem drogowym poprzez wyznaczony objazd.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód VW Caddy oraz częściowo listwy ochronne naczepy.

19.12.2013 r. godz. 18:50

Wypadek samochodu osobowego w Romanach Seborach gmina Krzynowłoga Mała. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej Polonez leżał w rowie. Wewnątrz nikogo nie było, odnalezionego kierowcę przebadał zespół karetki pogotowia, który stwierdził brak obrażeń ciała. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie elektryczne w samochodzie.

W wyniku wypadku częściowemu zniszczeniu uległ bok Poloneza.


 Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments