Interwencje straży Przasnysz – od 07 do 13 października 2013 r.

07.10.2013 r. godz. 21:58

            Wypadek samochodu osobowego w Rembielinie gmina Chorzele. Dwie osoby poszkodowane. W chwili dojazdu straży pożarnej pojazd znajdował się w rowie na kołach. Kierowca pojazdu znajdował się na zewnątrz, któremu zespół medyczny udzielał pomocy, a druga osoba została zakleszczona w samochodzie. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, następnie używając narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej i ewakuowali ją ze strefy zagrożenia. W międzyczasie odłączyli energię elektryczną w uszkodzonym samochodzie i kierowali ruchem drogowym.

W wyniku zderzenia całkowitemu zniszczeniu uległ Opel Meriva.

10.10.2013 r. godz. 22:48

            Pożar budynku mieszkalnego w Łazie gmina Chorzele. W chwili przybycia straży pożarnej z dachu wydobywał się dym. Strażacy przystąpili do działań gaśniczych i ewakuacji mienia kuchennego. W czasie działań ratowniczo-gaśniczych wykonywali również niezbędne prace rozbiórkowe konstrukcji budynku. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru, spaleniu i zniszczeniu uległ strop i więźba dachowa nad pomieszczeniem kuchni i łazienki.

11.10.2013 r. godz. 03:00

            Poszukiwania kobiety w lesie w Masiaku gmina Krzynowłoga Mała. Kobieta zgłosiła telefonicznie do straży pożarnej, że zabłądziła w lesie. Po uzyskaniu bliższych informacji od rodziny zaginionej, strażacy ustalili wstępny rejon poszukiwań. Utrzymując łączność telefoniczną strażacy odnaleźli zagubioną.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments