Interwencje straży Przasnysz – od 07 do 13 października 2013 r.

07.10.2013 r. godz. 21:58

            Wypadek samochodu osobowego w Rembielinie gmina Chorzele. Dwie osoby poszkodowane. W chwili dojazdu straży pożarnej pojazd znajdował się w rowie na kołach. Kierowca pojazdu znajdował się na zewnątrz, któremu zespół medyczny udzielał pomocy, a druga osoba została zakleszczona w samochodzie. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, następnie używając narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej i ewakuowali ją ze strefy zagrożenia. W międzyczasie odłączyli energię elektryczną w uszkodzonym samochodzie i kierowali ruchem drogowym.

W wyniku zderzenia całkowitemu zniszczeniu uległ Opel Meriva.

10.10.2013 r. godz. 22:48

            Pożar budynku mieszkalnego w Łazie gmina Chorzele. W chwili przybycia straży pożarnej z dachu wydobywał się dym. Strażacy przystąpili do działań gaśniczych i ewakuacji mienia kuchennego. W czasie działań ratowniczo-gaśniczych wykonywali również niezbędne prace rozbiórkowe konstrukcji budynku. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru, spaleniu i zniszczeniu uległ strop i więźba dachowa nad pomieszczeniem kuchni i łazienki.

11.10.2013 r. godz. 03:00

            Poszukiwania kobiety w lesie w Masiaku gmina Krzynowłoga Mała. Kobieta zgłosiła telefonicznie do straży pożarnej, że zabłądziła w lesie. Po uzyskaniu bliższych informacji od rodziny zaginionej, strażacy ustalili wstępny rejon poszukiwań. Utrzymując łączność telefoniczną strażacy odnaleźli zagubioną.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również

Kolejne zwycięstwo Krzyniaka

Kolejne punkty zainkasował na swoim koncie klub piłkarski „Krzyniak” grający w grupie zawodników z rocznika …