Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 31grudnia 2014 r. do 06 stycznia 2015 r.

01.01.2015 r. godz. 0232

            Pożar sklepu spożywczego w Przasnyszu przy ul. Orlika. W chwili przybycia straży pożarnej wewnątrz sklepu występowało duże zadymienie. Drzwi do sklepu zostały otwarte przez właściciela. Strażacy jednym prądem gaśniczym wody w aparatach powietrznych ugasili pożar. Nadpalone pojemniki wyniesiono na zewnątrz i przewietrzono sklep używając wentylatora oddymiającego.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległa instalacja elektryczna i pojemniki z butelkami.

03.01.2015 r. godz. 1119

            Wypadek samochodu osobowego w Romanach Seborach gmina Krzynowłoga Mała. Cztery osoby poszkodowane w tym dwoje dzieci. W chwili dojazdu straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu na polu. Podróżujące nim osoby znajdowały się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ze służbą medyczną udzielali pomocy poszkodowanym w międzyczasie kierowali ruchem drogowym, odłączyli zasilnie elektryczne w rozbitym samochodzie i postawili go na koła. Poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala karetkami pogotowia.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ Subaru Legacy.

06.01.2015 r. godz. 1433

            Wypadek samochodu osobowego w Krzynowłodze Małej. Dwie osoby poszkodowane, przewiezione do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej, rozbity samochód stał na polu. Wewnątrz samochodu na przednich fotelach znajdował się nieprzytomny mężczyzna, drugi poruszający się o własnych siłach przebywał w innym samochodzie. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wydobyli nieprzytomnego z samochodu na noszach i przekazali go służbie medycznej, w międzyczasie odłączyli instalację elektryczną.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód Audi A6.

Ponadto w minionym tygodniu strażacy 5 razy usuwali powalone drzewa i konary drzew.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments