Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 16 do 22 listopada 2016 r.

16.11.2016 r. godz. 1536

            Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr 57 w Opaleńcu gmina Chorzele. Dwie osoby poszkodowane. W chwili dojazdu straży pożarnej, rozbite samochody stały na jednym pasie drogi. Kierowca samochodu osobowego znajdował się na zewnątrz, natomiast pasażer przebywał wewnątrz. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia i ze służbą medyczną przetransportowali poszkodowanego z samochodu na noszach typu deska do karetki pogotowia. Udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy (wsparcie psychiczne, opatrzenie rany głowy, tlenoterapia). Osoby poszkodowane przewieziono do szpitala karetkami. W międzyczasie kierowali ruchem drogowym. Po zabraniu pojazdów, usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód Forda Escorta i tylna belka z oświetleniem w Mercedesie 814.

16.11.2016 r. godz. 1937

            Dachowanie samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 544 w Klewkach gmina Przasnysz. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej rozbity samochód stał częściowo na drodze i poboczu. Kierowca znajdował się na zewnątrz, bez obrażeń ciała i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, usunięciu pojazdu i pozostałości powypadkowych z jezdni.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ Peugeot Partner.

19.11.2016 r. godz. 0856

            Otwarcie mieszkania w Jednorożcu. Wewnątrz leżąca na podłodze osoba. Przybyli strażacy używając urządzenia Hooligan otworzyli drzwi wejściowe do domu. Służba medyczna stwierdziła, że starsza kobieta nie żyje.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments