Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 15 do 21 września 2014 r.

17.09.2014 r. godz. 1402

            Zderzenie samochodu osobowego z dostawczym w Przasnyszu przy ul. Gołymińskiej. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej rozbite samochody częściowo znajdowały się na drodze. Trzy osoby z czterech podróżujących, znajdowały się na zewnątrz bez obrażeń ciała, natomiast jedna z nich z obrażeniami głowy pozostała w samochodzie.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli instalacje elektryczne w uszkodzonych pojazdach, zakręcili zawór instalacji gazowej w Oplu i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód i prawy bok Opla Astry oraz przód Peugeota Boxer.

17.09.2014 r. godz. 1505

            Wypadek motocyklisty w Borkowie Boksach gmina Czernice Borowe. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu służb ratowniczych nieprzytomny kierowca leżał na jezdni, jadący z nim pasażer nie doznał żadnych obrażeń.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przetransportowali ze służbą zdrowia poszkodowanego do karetki pogotowia.

19.09.2014 r. godz. 1138

            Uwolnienie sarny ze studzienki melioracyjnej w Przasnyszu przy ul. Zawodzie. Przybyła straż pożarna wyciągnęła uwięzioną na głębokości około 2,5 m z niezabezpieczonej studzienki sarnę. Zwierzę bez obrażeń ciała po wydobyciu oddaliło się w stronę lasu. Strażacy zakryli całkowicie studzienkę znajdującym się obok wiekiem.

            W minionym tygodniu strażacy siedem razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz jeden raz gasili poszycie lasu.

 

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również

XI PRZASNYSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA

Zawodników była ponad setka, kibiców drugie tyle, było też sporo osób zaangażowanych w organizowanie i …