Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 15 do 21 września 2014 r.

17.09.2014 r. godz. 1402

            Zderzenie samochodu osobowego z dostawczym w Przasnyszu przy ul. Gołymińskiej. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej rozbite samochody częściowo znajdowały się na drodze. Trzy osoby z czterech podróżujących, znajdowały się na zewnątrz bez obrażeń ciała, natomiast jedna z nich z obrażeniami głowy pozostała w samochodzie.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli instalacje elektryczne w uszkodzonych pojazdach, zakręcili zawór instalacji gazowej w Oplu i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód i prawy bok Opla Astry oraz przód Peugeota Boxer.

17.09.2014 r. godz. 1505

            Wypadek motocyklisty w Borkowie Boksach gmina Czernice Borowe. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu służb ratowniczych nieprzytomny kierowca leżał na jezdni, jadący z nim pasażer nie doznał żadnych obrażeń.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przetransportowali ze służbą zdrowia poszkodowanego do karetki pogotowia.

19.09.2014 r. godz. 1138

            Uwolnienie sarny ze studzienki melioracyjnej w Przasnyszu przy ul. Zawodzie. Przybyła straż pożarna wyciągnęła uwięzioną na głębokości około 2,5 m z niezabezpieczonej studzienki sarnę. Zwierzę bez obrażeń ciała po wydobyciu oddaliło się w stronę lasu. Strażacy zakryli całkowicie studzienkę znajdującym się obok wiekiem.

            W minionym tygodniu strażacy siedem razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz jeden raz gasili poszycie lasu.

 

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments