Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 15 do 21 marca 2017 r.

15.03.2017 r. godz. 1529

            Wypadek samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 544 w Sierakowie gmina Przasnysz. W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby (w tym dziecko). W chwili dojazdu straży pożarnej uszkodzony pojazd leżał na dachu w rowie. Osoby podróżujące matka z niemowlęciem znajdowały się poza pojazdem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wdrożyli procedury medyczne wobec poszkodowanych. Po przybyciu karetki pogotowia przekazano ich służbie medycznej. W międzyczasie odłączyli instalację elektryczną i gazową w uszkodzonym pojeździe oraz usunęli z jezdni wyciekłe płyny eksploatacyjne i pozostałości powypadkowe.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód, dach, prawy bok i tył Peugeota 206.

15.03.2017 r. godz. 1529

            Wypadek dwóch samochodów osobowych i ciężarowego na drodze wojewódzkiej nr 544 w Obrębcu gmina Czernice Borowe. Dwie osoby poszkodowane (w tym dziecko). W chwili dojazdu straży pożarnej ciągnik siodłowy z naczepą stał na kołach w rowie, jeden samochód osobowy zderzony był z ciężarówką, a drugi stał w rowie po drugiej stronie. Osobami poszkodowanymi zajmował się zespół pogotowia ratunkowego, który zabrał poszkodowanych do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, podali prąd piany ciężkiej na przedział silnika Skody, odłączyli zasilanie w energię elektryczną we wszystkich pojazdach. Podporami hydraulicznymi zabezpieczyli naczepę przed przewróceniem się na drewniany budynek mieszkalny.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległo: przód ciągnika siodłowego Renault, przód i tył Kia Sportage, przód Skody Octavia, ogrodzenie i brama wjazdowa do posesji.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments