Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 04 do 09 stycznia 2017 r.

04.01.2017 r. godz. 1109

            Pożar pomieszczenia magazynowego w sali bankietowej w Sierakowie gmina Przasnysz. W chwili przybycia straży pożarnej występowało duże zadymienie i paliło się w pomieszczeniu magazynowym na zapleczu. Strażacy odłączyli instalację elektryczną w obiekcie przy pomocy głównego wyłącznika prądu oraz w sprzęcie ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru. Pożar ugaszono. Następnie oddymili pomieszczenia przy pomocy wentylatora TEMPEST.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległa zamrażarka oraz ściany w pomieszczeniu magazynowym.

04.01.2017 r. godz. 1737

            Wypadek drogowy w Stegnie gmina Jednorożec. Jedna osoba poszkodowana. W chwili przybycia straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu na środku jezdni. Wewnątrz znajdował się kierowca. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, wraz ze służbą medyczną wydobyli poszkodowanego na noszach typu deska, przez otwartą klapę bagażnika samochodu, kierowali ruchem drogowym (wyznaczono objazdy), usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni. Poszkodowanego przewieziono do szpitala.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy marki VW Bora.

04.01.2017 r. godz. 1910

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Rolniczej. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległa maska ze zderzakiem i lampą w Audi A4 oraz zderzak z lewym błotnikiem w Nissanie Micra.

05.01.2017 r. godz. 0819

            Zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym w Mchowie gmina Przasnysz. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili przyjazdu straży pożarnej pojazdy nie stwarzały zagrożenia dla ruchu drogowego. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ tył Fiata Seicento oraz atrapa maski samochodu ciężarowego DAF XF.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments