Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 04 do 09 stycznia 2017 r.

04.01.2017 r. godz. 1109

            Pożar pomieszczenia magazynowego w sali bankietowej w Sierakowie gmina Przasnysz. W chwili przybycia straży pożarnej występowało duże zadymienie i paliło się w pomieszczeniu magazynowym na zapleczu. Strażacy odłączyli instalację elektryczną w obiekcie przy pomocy głównego wyłącznika prądu oraz w sprzęcie ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru. Pożar ugaszono. Następnie oddymili pomieszczenia przy pomocy wentylatora TEMPEST.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległa zamrażarka oraz ściany w pomieszczeniu magazynowym.

04.01.2017 r. godz. 1737

            Wypadek drogowy w Stegnie gmina Jednorożec. Jedna osoba poszkodowana. W chwili przybycia straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu na środku jezdni. Wewnątrz znajdował się kierowca. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, wraz ze służbą medyczną wydobyli poszkodowanego na noszach typu deska, przez otwartą klapę bagażnika samochodu, kierowali ruchem drogowym (wyznaczono objazdy), usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni. Poszkodowanego przewieziono do szpitala.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy marki VW Bora.

04.01.2017 r. godz. 1910

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Rolniczej. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległa maska ze zderzakiem i lampą w Audi A4 oraz zderzak z lewym błotnikiem w Nissanie Micra.

05.01.2017 r. godz. 0819

            Zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym w Mchowie gmina Przasnysz. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili przyjazdu straży pożarnej pojazdy nie stwarzały zagrożenia dla ruchu drogowego. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ tył Fiata Seicento oraz atrapa maski samochodu ciężarowego DAF XF.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz

Sprawdź również

XI PRZASNYSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA

Zawodników była ponad setka, kibiców drugie tyle, było też sporo osób zaangażowanych w organizowanie i …