Infokiosk w Ośrodku Zdrowia w Krasnem

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, iż realizując projekt pn.: „Modernizacja, rozbudowa systemu informatycznego oraz wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie łączności i monitoringu oraz nowoczesnych źródeł informacji w SP ZZOZ w Przasnyszu” dostarczył i zamontował kiosk multimedialnym w Przychodni Zdrowia w Krasnem.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, iż realizując projekt pn.: „Modernizacja, rozbudowa systemu informatycznego oraz wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie łączności i monitoringu oraz nowoczesnych źródeł informacji w SP ZZOZ w Przasnyszu” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza, Działanie 2.1. Przeciwdziałanie wykluczeniu informatycznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013 w ramach Umowy Partnerskiej z dnia 26.10.2011r z Urzędem Gminy w Krasnem dnia 07.02.2014 r dostarczył i zamontował kiosk multimedialnym w Przychodni Zdrowia w Krasnem.
Infokiosk to niewielki kiosk multimedialny, który będzie miał za zadanie prezentować w formie interaktywnej ofertę SP ZZOZ w Przasnyszu m.in.:
Bieżące informację na temat Szpitala w Przasnyszu tj.:

  • Aktualności i ogłoszenia
  • Godziny przyjęć poradni i lekarzy
  • Wykaz poradni specjalistycznych
  • Telefony
  • Przetargi
  • Fundusze Unijne
  • i inne informację

Elektroniczna Rejestracja Pacjentów do specjalistów. Obecnie można zarejestrować się do:

  • Poradni Okulistycznej,
  • Poradni Otolaryngologicznej
  • Poradni Chirurgicznej

Sprawdzenie innych potrzebnych wiadomości na temat Szpitala i innych placówek służby zdrowia oraz innych informacji
Dzięki takiemu infokiosku pacjenci czekając na wizytę lub wychodząc od lekarza rodzinnego będą mogli w przystępny sposób zapoznać się z ofertą Szpitala im. dr W. Oczko w Przasnyszu, zaś dzięki nowoczesnej technologii informacje te zostaną przedstawione w bardzo atrakcyjny sposób.

Informacje źródłowe na temat Pozyskanych Funduszy Unijnych przez Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu znajduje się na stronie:   http://www.szpitalprzasnysz.pl/ zakładka Fundusze Unijne

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments