Ilu chętnych na wynajęcie placu pod budkę z lodami na terenie Parku Miejskiego w Przasnyszu?

Wczoraj minął termin wpłacenia wadium w przetargu nieograniczonym na najem stanowiska handlowo – gastronomicznego z przeznaczeniem na sprzedaż lodów na terenie Parku Kościuszki w Przasnyszu. Wiemy już, że nie znalazł się żaden chętny do startu w przetargu. Nie pomogła nawet niska cena wywoławcza wynosząca 400 zł miesięcznie plus VAT.

 

Osoba  przystępująca  do  przetargu  powinna do 30 czerwca wpłacić wadium w kwocie 80 zł, ale nikt się nie zgłosił.

– Informuję, że nie wpłynęło żadne wadium. Będziemy ponawiać przetarg. Podobne działanie Miasto prowadziło, chociażby z miejscem po starej kawiarni „Ratuszowa” – poinformował burmistrz Łukasz Chrostowski.

Przedmiotem przetargu jest najem stanowiska handlowo-gastronomicznego o pow. 18 m2 z przeznaczeniem na sprzedaż lodów. Przetarg miał się odbyć w dniu 3 lipca 2020 r. o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przasnysz, przy ul. Kilińskiego 2. Cena wywoławcza wynosiła 400,00 zł za miesiąc, ale do wylicytowanej kwoty miał zostać doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Chodziło o najem w okresie od 10 lipca do 10 września br.

Pozostaje czekać na ponowienie przetargu i mieć nadzieję, że chętni się znajdą.

 

M. Jabłońska


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
6 miesięcy temu

Pogeło was z tą ceną 15o wystarczy i będzie ok

Lody na patyku
Lody na patyku
6 miesięcy temu

50 zł za cały sezon to za dużo 😆😆

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Mam pytanie do Burmistrza. Dlaczego mieszkańcy Przasnysza nie mogą korzystać z placu zabaw przy sp3, sp 1 i boiska przy sp2? Gdzie nasze dzieci mają spędzać czas wolny, jeśli nie na tych obiektach.