II Zakończenie Sezonu Motocyklowego Przasnysz 2013

Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i tak do końca dobiegł również sezon motocyklowy. Już na dniach wszystkie maszyny zapadną w sen zimowy w ciepłych garażach, a rasowe dźwięki opuszczą nasze miasto, aż do wiosny. (no może poza granatową Imprezą 🙂 )

II Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2013 w Przasnyszu przerosło oczekiwania organizatorów. Zgłoszono 70, a pojawiło się prawie 200 maszyn!!! Przasnyski Rynek zapełniły cruisery, turystyki, ścigacze, klasyki. Pojawili się reprezentanci Makowa Mazowieckiego, Ostrołęki, Mławy, Pułtuska, Ciechanowa, Przasnysza, Warszawy, Olsztyna, Działdowa, Narzymia i wielu innych miejscowości. Wśród dobrze nam znanych motocyklistów były i nowe twarze, co bardzo nas cieszy.

Za organizację imprezy odpowiedzialna była Grupa Motocyklowa ROD, sekcja AMK Rzemieślnik.

O godzinie 16.00 rozpoczęła się parada motocyklowa (FILM).

Cała impreza była kontynuowana na Przejmach, gdzie na uczestników czekało ognisko, ciepłe jedzenie oraz masa konkursów przygotowana przez organizatorów.

Poniżej przedstawiamy naszą fotorelację. 


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzystof
Krzystof
7 lat temu

Mała poprawka odnośnie pisowni nazwy miejscowości Narzym. Powinno być napisane: z NARZYMIA a nie z Narzyma 😉 Tak na przyszłość 🙂

Krzysztof
Krzysztof
7 lat temu

Dziękuję za poprawienie:) No proszę jakie zaskoczenie z tą informacją o częstym przejeździe przez Narzym 🙂 A cóż w te strony sprowadza?:)