II Nocny Maraton Filmowy

Stowarzyszenie Młodzi w Regionie, DKF „Ale nakręcone” i Stowarzyszenie RAZEM zaprasza serdecznie na II NOCNY MARATON FILMOWY, który odbędzie się 9 lutego ( sobota ) od godz.17:30 w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.

Bilet wstępu – 10 zł, z czego 5 zł będzie przeznaczone na cele charytatywne. Wkrótce ogłosimy szczegółowy cel i osobę na którą będziemy zbierać pieniądze.

Po sukcesie związanym z organizacją I Maratonu Filmowego w Przasnyszu, organizatorzy postanowili kontynuować wspólną zabawę widzów. W ogłoszonym w styczniu konkursie i zabawie facebookowej wzięło udział ponad 600 osób ! Internauci wybrali też z niewielką przewagą głosów tematykę maratonu. Tym razem będą to KOMEDIE !

W przerwach pomiędzy emisją filmów odbędą się konkursy prowadzone przez Łukasza Chrostowskiego, a do wygrania będą kalendarze ufundowane przez portal INFOPRZASNYSZ ( www.infoprzasnysz.com ).

Na spotkanie ze względów bezpieczeństwa i wspólnej, kulturalne zabawy obowiązują ZAPROSZENIA FACEBOOKOWE wysyłane przez profil FB Młodych w Regionie. Można je uzyskać wysyłając do nas wiadomość na FB oraz podając w tej samej formie imię i nazwisko swoich znajomych.

Tym razem obejrzymy następujące filmy:

– KAC VEGAS – 2009 – USA – 100 min. – reż. Todd Phillips

– JAK URODZIĆ I NIE ZWARIOWAĆ – 2012 – USA – 110 min. – reż. Kirk Jones

– ANGEL-A – 2005 – Francja – 90 min. – reż. Luc Besson

– TED – 2012 – USA – 106 min. – reż. Seth MacFarlane

Życzymy udanej zabawy !


MwR


Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.