II Grand Prix Jednorożca w badmintonie – wyniki.

Od września 2017 do czerwca 2018 roku organizowana była druga edycja otwartych turniejów badmintona pod nazwą „II Grand Prix Jednorożca w badmintonie” (sezon 2017/2018). Organizatorem turniejów był Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp”.

Cykl składał się z pięciu turniejów, rozgrywanych w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu. Zgodnie z regulaminem cyklu żeby zostać sklasyfikowanym w generalnej klasyfikacji należało wziąć udział w co najmniej trzech turniejach, natomiast do klasyfikacji końcowej zaliczane były cztery najlepsze wyniki danego zawodnika.

Uczestnikami turniejów byli głównie mieszkańcy Jednorożca, Stegny i Małowidza ale pojawiali się także mieszkańcy Pułtuska, Ostrołęki oraz Rzekunia.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

SINGIEL dzieci U-7 (ur. 2011-2012):

  1. Julian KRUKOWSKI – 1. miejsce (515 pkt.),
  2. Julia OSTASZEWSKA – 2. miejsce (389 pkt.),
  3. Agata GRABOWSKA – 3. miejsce (346 pkt.).

 

SINGIEL dzieci U-9 (ur. 2009-2010):

  1. Zuzanna GRABOWSKA – 1. miejsce (510 pkt.),
  2. Martyna STOŁOWSKA – niesklasyfikowana (162 pkt.),
  3. Michał KOSZEWSKI – niesklasyfikowany (81 pkt.),
  4. Wiktoria ZABIELSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
  5. Marta RYNCZEWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
  6. Zuzanna GOLIASZEWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.).

 

SINGIEL dziewcząt U-11 (ur. 2007-2008):

  1. Maja BRZOZOWA – 1. miejsce (492 pkt.),
  2. Maja OSTASZEWSKA – 2. miejsce (407 pkt.),
  3. Magdalena ROCZEŃ – niesklasyfikowana (207 pkt.),
  4. Aleksandra TURSKA – niesklasyfikowana (61 pkt.),
  5. Julia BAKUŁA – niesklasyfikowana (51 pkt.).

 

SINGIEL chłopców U-11 (ur. 2007-2008):

  1. Maciej BRZOZOWY – 1. miejsce (520 pkt.),
  2. Wiktor GRABOWSKI – 2. miejsce (415 pkt.),
  3. Adrian PRZYBYŁEK – 3. miejsce (225 pkt.),
  4. Patryk WRÓBLEWSKI – 4. miejsce (188 pkt.),
  5. Jakub GRABOWSKI – niesklasyfikowany (93 pkt.),
  6. Kevin EBING – niesklasyfikowany (41 pkt.).

 

SINGIEL dziewcząt U-15 (ur. 2003-2006):

  1. Emilia OPALACH – 1. miejsce (487 pkt.),
  2. Martyna PANUŚ – niesklasyfikowana (102 pkt.),
  3. Maria WILGA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
  4. Weronika KORYTKOWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),

 

SINGIEL chłopców U-15 (ur. 2003-2006):

  1. Bartosz BRZOZOWY – 1. miejsce (498 pkt.),
  2. Paweł OPALACH – 2. miejsce (351 pkt.),
  3. Paweł DOBRZYŃSKI – 3. miejsce (214 pkt.),
  4. Mateusz MICHALAK – niesklasyfikowany (190 pkt.),
  5. Adam KRUKOWSKI – niesklasyfikowany (189 pkt.),
  6. Filip GRABOWSKI – niesklasyfikowany (115 pkt.),
  7. Aleksander NIESTĘPSKI – niesklasyfikowany (52 pkt.),
  8. Szymon ŚWIDERSKI – niesklasyfikowany (51 pkt.),
  9. Marek FRONTCZAK – niesklasyfikowany (42 pkt.).

 

SINGIEL kobiet OPEN:

  1. Julia OBRĘBSKA – 1. miejsce (472 pkt.),
  2. Honorata KRUKOWSKA – 2. miejsce (234 pkt.),
  3. Paulina BAKUŁA – 3. miejsce (225 pkt.),
  4. Anna PRZYBYŁEK – niesklasyfikowana (206 pkt.),
  5. Małgorzata OSTASZEWSKA – niesklasyfikowana (104 pkt.),
  6. Wiktoria OLSZEWSKA – niesklasyfikowana (82 pkt.),
  7. Natalia JEZNACH – niesklasyfikowana (61 pkt.).

 

SINGIEL mężczyzn OPEN:

  1. Adam KRUKOWSKI – 1. miejsce (450 pkt.),
  2. Wiesław KRUKOWSKI – niesklasyfikowany (243 pkt.),
  3. Dariusz KOWALCZYK – niesklasyfikowany (104 pkt.),
  4. Leszek DOBKOWSKI – niesklasyfikowany (103 pkt.),
  5. Roman MIERZEJEWSKI – niesklasyfikowany (82 pkt.),
  6. Jakub AFFELSKI – niesklasyfikowany (62 pkt.),
  7. Radosław MOKRZYCKI – niesklasyfikowany (51 pkt.).

 

DEBEL OPEN:

  1. Leszek DOBKOWSKI/Roman MIERZEJEWSKI – niesklasyfikowani (102 pkt.),
  2. Wiesław KRUKOWSKI/Adam KRUKOWSKI – niesklasyfikowani (81 pkt.),

Zawodnicy sklasyfikowania otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo osoby które wzięły udział we wszystkich turniejach cyklu otrzymały pamiątkowe statuetki, a byli to: Agata GRABOWSKA, Julian KRUKOWSKI, Zuzanna GRABOWSKA, Maja BRZOZOWA, Maja OSTASZEWSKA, Maciej BRZOZOWY, Wiktor GRABOWSKI, Bartosz BRZOZOWY, Julia OBRĘBSKA oraz Adam KRUKOWSKI.

II Grand Prix w cyfrach wyglądało następująco:

przeprowadzonych turniejów – 5,

rozegranych kategorii – 9,

uczestników ogółem – 47,

zawodników sklasyfikowanych – 18,

rozegranych meczy – 177,

rozegranych setów – 377.

II Grand Prix Jednorożca w badmintonie realizowane było jako zadanie publiczne i było współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Przasnyskiego. Przedsięwzięcie było także wsparte finansowo przez Gminną Komisję rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jednorożcu oraz Nadleśnictwo Parciaki. Ponadto otrzymaliśmy wsparcie rzeczowe od Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu w postaci możliwości nieodpłatnego wykorzystywania hali widowiskowo-sportowej podczas organizacji turniejów.

We wrześniu rozpocznie się kolejna, trzecia już edycja otwartych turniejów pod nazwą „III Grand Prix Jednorożca w badmintonie” (sezon 2018/2019).


Źródło JKB „BadKurp”
Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...