#Hot16challenge2 Przasnysz. Ziomek, TMS, Macięty, Chrostek. Mamy nagrania! [VIDEO]

Akcja #hot16challenge2 opanowała polski YouTube. Jest to wyzwanie mające na celu włączenie się w walkę z koronawirusem, za sprawą nagrania 16 wersów mówionego, śpiewanego, bądź rapowanego tekstu. Można także nominować kolejne osoby, promując przy tym zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Chcąc upowszechnić akcję na lokalnym gruncie, zaproponowaliśmy podjęcie wyzwania przasnyskim raperom. Nasze nominacje otrzymali: Ziomek, TMS, Macięty, Chrostek aka burmistrz Przasnysza. Są już nagrania.

 

Cieszymy się, że chłopaki podjęli wyzwanie, oraz że akcja rozejdzie się dalej za sprawą kolejnych nominacji. Niechaj idzie w świat, propaguje pomoc i pozytywne emocje!

 

 

Ziomek

TMS

Macięty

Chrostek

M. Jabłońska


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baofeng
Baofeng
8 miesięcy temu

Macięty ładnie poleciał.reszta dno

Bonus80
Bonus80
8 miesięcy temu

No tak,bo jak się nie ku***je w tekście to już dno ? Ja uważam, że każdy z nich jest inny, każdy ma inną wrażliwość i inaczej ją wyraża. Liczy się cel i chęć

Baofeng
Baofeng
8 miesięcy temu
odpowiada  Bonus80

Pejzaż też jest ważny ?

Kandydat
Kandydat
8 miesięcy temu

Zamiast pajacować i wyciągać od ludzi pieniądze w dobie kryzysu, to wpłaćcie sami swoje wysokie urzędnicze pensje to będzie konkretne wsparcie

Jacek
Jacek
8 miesięcy temu

Ciekawe czym tak zasłynęli ci K i K , że tak promuje ich Burmistrz. Czyżby promocja swojej koleżanki i kolegi partyjnych? Czy nie ma w naszym mieści ludzi, którzy coś więcej robią często anonimowo, bo nie prą na szkło i nie szukają promocji na siłę?

Remix
Remix
8 miesięcy temu

Burmistrzowi rapowanie idzie lepiej niż sprowadzanie inwestorów i zarządzanie miastem