#Hot16challenge2. Paweł Mostowy, etatowy członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego.

Za nami kolejne nominacje. Do akcji #Hot16challenge2 dołączył Paweł Mostowy, etatowy członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego. Jak sam przyznaje, może nie posiada talentu muzycznego, ale liczą się chęci i wpłaty na rzecz służby zdrowia.

 

W swej interpretacji Paweł Mostowy nawiązał do miejsca zamieszkania, czyli gminy Krzynowłoga Mała. Pochwalił społeczników szyjących maseczki, a także zganił osoby, które zastraszają pracowników służby zdrowia, zamiast podziękować im za służbę społeczeństwu.

 

Paweł Mostowy został nominowany przez Krzysztofa Iwulskiego i Waldemara Trochimiuka.

– Jeśli ja mogłem to wszystkim się uda więc nominuję dyrektora SPZZOZ Grzegorza Magnuszewskiego, dyrektora PSSE w Przasnyszu Marię Śliwińską, przewodniczącego Rady Gminy Krzynowłoga Mała Bogdana Stryjewskiego oraz przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego Pawła Szczepkowskiego, a także panie dyrektor krzynowłoskich szkół podstawowych, Małgorzatę Budną, Danutę Łubińską, oraz Agatę Chmielewską. Pozdrawiam Szczególne podziękowania dla Huberta Martess Koczkodon za pomoc – dodał Mostowy.

w.b.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lolo
lolo
7 miesięcy temu

O mamunciu…! Panie szanowny Mostowy zlituj sie pan! Tekst ktoś napisał Panu mega, ale czlowieku niby reprezentujesz powiat i powineneś sie pan wyslilic i z szacunku do pieszczonej funkcji nauczyć sie tego tekstu na pamiec… Powiatowe” sło(w)iki… wstyd!!!

Pati
Pati
7 miesięcy temu

Porażka

Jola
Jola
7 miesięcy temu

Jak nie ma się nic do roboty to się głupa robi z siebie