#Hot16challenge2. Dyrektor ZSP w Jednorożcu oraz dyrektor DPS w Przasnyszu [VIDEO]

Tym razem w charytatywną akcję włączyło dwóch szefów instytucji z naszego powiatu. Pierwszym z nich jest Artur Piotrak stojący na czele Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu, który zapodał beat, który ma szansę stać się hitem lata 2020. Nie próżnuje także dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Przasnyszu Dariusz Chaborski, którego „szesnastka” opowiada o pracy zarządzanej przez niego placówki w czasie epidemii i bez wątpienia po latach będzie miała ogromną wartość wspomnieniową i historyczną.

 

Artur Piotrak był nominowany przez wójta Jednorożca Krzysztofa Iwulskiego, Dariusz Chaborski odpowiedział na wyzwanie wicestarosty Waldemara Trochimiuka.

Dyrektor ZSP w Jednorożcu nominował Waldemara Białczaka komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, Klub Seniora Złocień w Jednorożcu oraz Ilonę Kossakowską wraz z Zespołem Pieśni i Tańca „Kortowo”.

Nominacje dyrektora DPS-u powędrowały do dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Przasnyszu Krzysztofa Gosia, pracowników DPS w Przasnyszu oraz pracowników warsztatów terapii zajęciowej.

Artur Piotrak dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu

 

Dariusz Chaborski dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Przasnyszu


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments