Grzegorz Młodzianowski oferuje pomoc osobom niepełnosprawnym.

Ja,Grzegorz Młodzianowski – koordynator ds. osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia „Młodzi w Regionie” w Przasnyszu pomogę w doborze odpowiedniego sprzętu, pomogę też wypełnić wnioski i przejść przez formalności osobom niepełnosprawnym, które mają zapotrzebowanie na nowy wózek inwalidzki. Mają potrzebę naprawić obecny, czy też potrzebny im jest inny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym z terenu całego Mazowsza.

Razem ze Stowarzyszeniem „Młodzi w regionie” zorganizuję w Przasnyszu również koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz osoby niepełnosprawnej z terenu powiatu: przasnyskiego, ciechanowskiego, makowskiego.

W tym celu proszę pisać do mnie na GG 44456581,na maila kontakt@mlodziwregionie.pl lub dzwonić pod numer 510-053-601. Jeśli chodzi o maile, na które odpowiem od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 lub później w miarę możliwości. proszę w tytule napisać w jakiej sprawie dana osoba pisze. Dzwonić można tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, na wiadomości SMS nie odpowiadam.Grzegorz Młodzianowski

MwR


Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.