Groźny wypadek w Mławie. Uchwyciły go kamery monitoringu [VIDEO]

Wczoraj, na skrzyżowaniu ulic Roweckiego „Grota” i Pogorzelskiego w Mławie, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dwie osoby zostały lekko ranne. Moment zderzenia pojazdów zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy nagranie ku przestrodze.

 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 14, w pobliżu przejścia dla pieszych i szkoły podstawowej. Jak wynika z ustaleń, na miejscu zdarzenia oraz nagrania, jakie zarejestrowała kamera na jednym z budynków, kierująca samochodem marki Volvo, 48-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc ul. Pogorzelskiego w kierunku Al. Piłsudskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa i z dużą prędkością wjechała na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z oplem insignią. Oplem kierowała 46-letnia mławianka.

Po zderzeniu z volvo, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Volvo natomiast uderzyło w ogrodzenie i taras prywatnej posesji, wywracając się na bok. Obie kierujące zostały przewiezione do szpitala w Mławie, doznały ogólnych potłuczeń ciała. Były trzeźwe.

Interweniujący patrol zatrzymał kierującej volvo prawo jazdy. Sprawa zostanie skierowana do sądu z wnioskiem o ukaranie. Mławska policja skierowała do zarządcy drogi wnioski o poprawę widoczności oznakowania poziomego i pionowego na tym skrzyżowaniu.

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek
Maniek
29 dni temu

Gdzie jest wideło

dekalb
dekalb
odpowiada  Maniek
29 dni temu

Przed nosem

stp
stp
odpowiada  Maniek
29 dni temu

zaraz pod ostatnim zdjęciem, też szukałem

Baofeng
Baofeng
29 dni temu

Baba za kierownicą to gorsze niż koronavirus

Adpi
Adpi
29 dni temu

A tym białym sobie odjechał baran

dasd
dasd
odpowiada  Adpi
28 dni temu

Widać tylko chwile jak jedzie prawdopodobnie zatrzymał się zaraz jak zjechał na bok żeby nie torować drogi dla służb… I kto tu jest baran…