Groźny wypadek w Mławie. Uchwyciły go kamery monitoringu [VIDEO]

Wczoraj, na skrzyżowaniu ulic Roweckiego „Grota” i Pogorzelskiego w Mławie, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dwie osoby zostały lekko ranne. Moment zderzenia pojazdów zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy nagranie ku przestrodze.

 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 14, w pobliżu przejścia dla pieszych i szkoły podstawowej. Jak wynika z ustaleń, na miejscu zdarzenia oraz nagrania, jakie zarejestrowała kamera na jednym z budynków, kierująca samochodem marki Volvo, 48-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc ul. Pogorzelskiego w kierunku Al. Piłsudskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa i z dużą prędkością wjechała na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z oplem insignią. Oplem kierowała 46-letnia mławianka.

Po zderzeniu z volvo, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Volvo natomiast uderzyło w ogrodzenie i taras prywatnej posesji, wywracając się na bok. Obie kierujące zostały przewiezione do szpitala w Mławie, doznały ogólnych potłuczeń ciała. Były trzeźwe.

Interweniujący patrol zatrzymał kierującej volvo prawo jazdy. Sprawa zostanie skierowana do sądu z wnioskiem o ukaranie. Mławska policja skierowała do zarządcy drogi wnioski o poprawę widoczności oznakowania poziomego i pionowego na tym skrzyżowaniu.

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek
Maniek
3 miesięcy temu

Gdzie jest wideło

dekalb
dekalb
3 miesięcy temu
odpowiada  Maniek

Przed nosem

stp
stp
3 miesięcy temu
odpowiada  Maniek

zaraz pod ostatnim zdjęciem, też szukałem

Baofeng
Baofeng
3 miesięcy temu

Baba za kierownicą to gorsze niż koronavirus

Adpi
Adpi
3 miesięcy temu

A tym białym sobie odjechał baran

dasd
dasd
3 miesięcy temu
odpowiada  Adpi

Widać tylko chwile jak jedzie prawdopodobnie zatrzymał się zaraz jak zjechał na bok żeby nie torować drogi dla służb… I kto tu jest baran…