Groźne potrącenie pieszego w okolicy stacji Orlen w Przasnyszu.

Wczoraj późnym wieczorem doszło do potrącenia pieszego. 53-letni mieszkaniec Przasnysza, w stanie głębokiego upojenia alkoholowego, chciał przejść przez jednię w sąsiedztwie stacji benzynowej Orlen.

 

Pijacka eskapada zakończyła się nieszczęściem. Mężczyzna został potrącony przez samochód i z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

– 6 sierpnia około godziny 22.40 mieszkaniec Przasnysza lat 53, mając 1,51 promila alkoholu we krwi, chciał przejść przez jezdnię ulicy Makowskiej w Przasnyszu w miejscu niedozwolonym i  wtargnął wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kierowcą samochodu osobowego marki Fiat Fiorino okazał się 32-letni mieszkaniec Przasnysza. Potrącony pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, ponieważ poszkodowany odniósł obrażenia ciała powyżej 7 dni. Kierujący pojazdem był trzeźwy— mówi podkomisarz Paweł Rykowski z KPP w Przasnyszu.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że potrącony 53-latek ma złamany obojczyk.

 


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ananasz
Ananasz
7 miesięcy temu

Przychodzą po alkohol A później nieszczęście w okolicy sklepu też ich dużo

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

W przypadku Polaka stan głębokiego upojenia alkoholowego zaczyna się od jakichś 3 promili. Dla wielu 1,51 to dopiero rozgrzewka.

Kandydat
Kandydat
7 miesięcy temu

Tych pijanych gnoi co tam się szwendają to policja powinna zgarniać, a teraz przez takiego gnoja jeszcze ktoś będzie miał kłopoty

Wiesław
Wiesław
7 miesięcy temu

Powinien zapłacić za rozbite auto.